آخرین مهلت دریافت سهام عدالت برای وارثان فوت شدگان +جزئیات

ابراهیم قنبرپور، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گیلان گفت: وارثان متوفایی که تاریخ فوت آن‌ها تا تاریخ یکم مرداد ۱۳۹۹ است، برای دریافت سهام عدالت امسال و سال‌های گذشته، با کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه متوفی، اصل یا کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه همه وراث قید شده در گواهی انحصار وراثت و اصل یا کپی گواهی حصر وراثت به کارگزاری‌های بورس، بانک‌های عامل و دفاتر پیشخوان دولت در شهرستان خود مراجعه کنند. وی با بیان اینکه بانک‌های بانک‌های ملی، ملت، تجارت و پارسیان برای ثبت اطلاعات وراث متوفی در استان درنظر گرفته شده اند، افزود: یکی از ورثه به عنوان نماینده از طرف دیگر وراث که اطلاعات وی در سامانه سجام ثبت شده می‌تواند برای انجام کار‌های اداری در این خصوص اقدام کند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گیلان با اشاره به اینکه فرآیند تقسیم سهام عدالت بین وراث ۲ روز زمان می‌برد، گفت: اشخاص دارای سجام بورس، بعد از ورود به درگاه یکپارچه ذی‌نفعان بازار سرمایه، به نشانی ddn.csdiran.ir، می‌توانند از طریق گزینه «امور سهام عدالت متوفی» با وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد متوفی از وضعیت سهام عدالت وی استعلام بگیرند.

ابراهیم قنبرپور یادآوری کرد: کسانی که از قبل برای تقسیم ارٍث و گرفتن انحصار وراثت در دفاتر پیشخوان دولت و یا دفاتر الکترونیک قضایی ثبت نام کرده اند به نام نویسی دوباره نیاز ندارند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10600

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: