استاندار گیلان:

اجرای درست طرح هادی منجر به توسعه می‌شود

ایران 1444؛ نماینده عالی دولت در گیلان اجرای پروژه در روستای خجکه آلیان را حرکتی جهادی دانست و گفت: اجرای این پروژه حرکت جهادی و معنوی در گیلان است که از سوی بنیاد مسکن انجام گرفت که در صورت ادامه‌دار بودن بسیار به رشد اقتصادی استان کمک می‌کند.

عصر امروز با حضور اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اسدالله نماینده عالی دولت گیلان و دیگر مسؤولان استانی و شهرستانی پروژه طرح هادی روستای خجکه آلیان از روستاهای توایع شهرستان فومن به بهره برداری رسید.

استاندار گیلان در این مراسم با بیان اینکه اجرای درست پروژه‌های طرح هادی منجر به پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف می‌شود، اظهار کرد: در کشور روستاهای کم بضاعت بسیاری وجود دارد که در صورت اجرای درست طرح هادی موجب توسعه آن مناطق می‌شود.

اسدالله عباسی، اجرای پروژه در روستای خجکه آلیان را حرکتی جهادی دانست و گفت: اجرای این پروژه حرکت جهادی و معنوی در گیلان است که از سوی بنیاد مسکن انجام گرفت که در صورت ادامه‌دار بودن بسیار به رشد اقتصادی استان کمک می‌کند.

وی با اشاره به نقش شهدا در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: شهدا با رشادت‌های خود منجر به استحکام جمهوری اسلامی شدند لذا حضور در روستای شهیدپرور خجکه آلیان برای بنده یک افتخار است.

نماینده عالی دولت در گیلان با تاکید بر رفع محرومیت‌زدایی در بسیاری از روستاهای این استان بیان کرد:
اجرای این طرح بدون شک نمونه‌ای از اقدامات محرومیت‌زدایی بنیاد مسکن در گیلان و کشور است.

عباسی، دولت سیزدهم را طلایه دار محرومیت‌زدایی از روستاها دانست و تصریح کرد: این دولت تلاش می‌کند محرومیت‌زدایی در همه بخش‌های کشاورزی، اقتصادی و فرهنگی را در کشور اجرایی کند که نمونه بارز آن را در آبادانی روستاها و مناطق محروم شاهد بودیم./ فارس

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12058

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث