یازده چهره ای که شناخته تر هستند؛

احمدی نژاد هم برای انتخابات ثبت نام کرد

سومانیوز؛ سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: امروز ۳۶ نفر برای نام‌نویسی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری مراجعه کردند و ثبت نام ۱۱ نفر هم قطعی شد.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، محسن اسلامی در تشریح روند چهارمین روز انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز۳۶ نفر برای نام نویسی مراجعه کردند و ۱۱ نفر ثبت نام قطعی کردند و از این میان محمد مهدی اسماعیلی، مسعود زریبافان، حسین افشار زاده، حسینعلی قاسم زاده، محمود احمدی نژاد، محمود صادقی، صادق خلیلیان، ایرج شاهوردی، سید محمد مقیمی، حسن محمدیاری، مجتبی محفوظی ثبت نام خود را انجام دادند.

نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات از ۱۰ خردادماه آغاز و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت. پس از آن شورای نگهبان در مدت هفت روز صلاحیت داوطلبان را بررسی می‌کند و اسامی نامزدها ۲۲ خردادماه منتشر خواهد شد.

تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز از ۲۳خردادماه آغاز و تا هفتم تیرماه ادامه خواهد داشت و در نهایت هشتم تیرماه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری برگزار و نهمین رئیس جمهور با رأی مستقیم مردم برگزیده می‌شود.

حالا احمدی نژاد – لاریجانی – جلیلی- هم چنین پزشکیان – زاکانی و مهرداد بذرپاش از شناخته ترین نامزدهای این دوره تا عصر امروز یکشنبه ۱۳ خرداد ماه است.

اظهار نظرها و بحث ها مردمی و گروه های سیاسی و محافل اداری و رسانه ای درباره نامزدها و اینکه چه کسانی از فیلتر مجموعه های نظارتی عبور می کنند و آنها که می مانند با چه برنامه ای خواهند آمد و کدام بخش از مواضع شان قابل اجرا در شرایط کنونی کشور است./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11442

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: