مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان :

ارائه خدمات دندانپزشکی به بیش از یک هزار و صد نفر از مددجویان کمیته امداد گیلان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان از ارائه خدمات به بیش از یک هزار و صد نفر از مددجویان کمیته امداد گیلان با مشارکت گروه جهادی الکفیل خبر داد.

دکترعباس اهرابی با اشاره به شرایط اقتصادی و هزینه‌های بالای خدمات دندانپزشکی، بیان کرد: کمیته امداد استان در قالب ایجاد درمانگاه سیار شهید عشوری و با همکاری گروه جهادی الکفیل و قرارگاه جهادی مرحوم والی نسبت به ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان کمیته امداد و همچنین اقشار نیازمند ۵ دهک اول جامعه اقدام نمود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، ادامه داد: این خدمات به مناسبت ایام میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) از روز سه شنبه ۱۱ مهرماه به مدت ۴ روز در مصلای امام خمینی(ره) رشت صورت پذیرفت.

وی با بیان اینکه در این اردوی جهادی بیش از ۱۴۰ پزشک و دندانپزشک میزبان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان بودند، اضافه کرد: گروه جهادی الکفیل با ظرفیت یکصد یونیت دندان‌پزشکی، در زمینه خدمات سطوح یک و دو دندانپزشکی از قبیل جراحی، عصب‌کشی، ترمیم، کشیدن و جرم‌گیری به مددجویان و اقشار نیازمند استان ارائه خدمت کردند.

اهرابی، ویزیت رایگان توسط پزشکان عمومی و نیز تحویل رایگان دارو را از دیگر خدمات ارائه شده به مراجعین نام برد و افزود: در مدت استقرار این اردوی جهادی علاوه بر خدمات دندانپزشکی و داروی رایگان، مشاوره خانواده، ازدواج، ترک اعتیاد و مشاوره شغلی نیز به مراجعین ارائه و همچنین هدایایی برای کودکان نیز در نظر گرفته شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری دفتر نماینده ولی فقیه، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری، سپاه قدس گیلان، دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر استان، فرمانداری شهرستان رشت و شهرداری رشت برگزار شد

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13187

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث