اسامی ۴۲۲ نامزد انتخابات مجلس دوازدهم در گیلان منتشرشد

جواد شفیعی ثابت دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گفت: دوم اسفند ماه ۱۱ فرماندار مرکز حوزه انتخابیه گیلان آگهی اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده را منتشر می‌نمایند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اظهار کرد: با تائید نهایی شورای محترم نگهبان و با احتساب افراد انصرافی و تغییر حوزه انتخابیه تا ساعت ۱۲ ظهر ۲ اسفند ۱۴۰۲ اسامی ۴۲۲ نامزد به تفکیک ۱۱ حوزه انتخابیه برای رقابت جهت کسب ۱۳کرسی مجلس دوازدهم منتشر میگردد.

شفیعی ثابت گفت: احتمال تغییر تعداد این اسامی به جهت انصراف یا دلایل قانونی دیگر وجود دارد و فرمانداران ۱۰ اسفند اسامی نهایی را جهت درج در مراکز اخذ رای تهیه و با اسامی و آدرس شعب منتشر خواهند کرد.

دبیر ستاد انتخابات ۴ توصیه مهم به همه نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان کرد و گفت: حتما نامزدها آدرس سایت و کانالهای رسمی خود در پیام رسانها را در سامانه my. gov. ir درج نمایند؛ نمایندگان خود بر سر شعب را در سامانه‌ای که شورای محترم نگهبان پیامک ارسال نموده در مهلت مقرر معرفی نمایند؛ روزانه منابع هزینه‌های انتخاباتی خود را در سامانه شفافیت مالی ثبت نمایند؛ روسای ستاد مرکزی و شهر و روستا را فورا با آدرس ستاد به فرماندار و بخشداران تحویل نمایند و قانون تبلیغات و موارد تخلفات و رعایت آنرا به هواداران و ستادهای خود یادآوری فرمایند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10657

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: