۵۰ دستگاه اتوبوس آماده انتقال مردم به تهران؛

استاندار گیلان: تدارک لازم حضور مردم در مراسم تشییع فراهم شد

ایران 1444؛ تشریح عملکرد و دستاورد‌های دولت سیزدهم، تبیین کننده‌ی شخصیت و نگرش رییس جمهورشهید درعرصه‌ی خدمتگذاری است.

به گزارش گروه رسانه ای ایران “گرا”، استاندار گیلان عصر امروز سه شنبه در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های بزرگداشت رییس جمهور شهید و جمعی از همراهان  در رشت بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای برگزاری برنامه‌هایی در خور شان و منزلت رییس جمهور شهید، آیت الله رییسی و همراهان ایشان تاکید کرد و گفت: مجموع فرمانداران و دست اندرکاران باید ترتیبی اتخاذ کنند تا زمینه برگزاری مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و همراهانش در مرکز استان و دیگر شهرستان‌ها به طور شایسته برگزار و شخصیت و سیره رفتاری این خادمان شهید بدرستی تبیین شود.

دکتر اسدالله عباسی همچنین اتخاذ تدابیر لازم برای اعزام کاروان‌های مردمی از سراسر گیلان را برای حضور در مراسم تشییع شهدای خدمت در تهران ضروری دانست و افزود: در برقراری نظم وهماهنگی در روند اعزام این کاروان‌ها اهتمام جدی شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش مجموع دست اندرکاران فرهنگی و رسانه‌ای بویژه صداوسیما را به روشنگری و آگاهی بخشی درخصوص دستاورد‌های سه ساله دولت سیزدهم و دغدغه‌های خدمت رسانی رییس جمهور شهید فراخواند.

استاندار همچنین با اشاره به تعیین هشتم تیرماه به عنوان روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، بر لزوم حفظ آمادگی و تلاش به هنگام برای تشکیل هیات‌های اجرایی درشهرستان‌های گیلان تاکید کرد

دستگاه اتوبوس آماده انتقال مردم به تهران شده است ۵۰

موسی فکور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در این نشست روند برنامه ریزی برای اعزام کاروان‌های مردمی به تهران برای حضور در مراسم تشییع خادمان شهید را تشریح کرد و گفت: هماهنگی‌های لازم برای اعزام کاروان‌های مردمی به عمل آمده است.

وی بعد از این جلسه اعلام کرد: ساعت ۱۲ امشب ۵۰ دستگاه اتوبوس با هماهنگی های قبلی آماده انتقال شرکت کننده در مراسم تشییع رئیس جمهور به تهران عزیمت می کنند.

به گفته فکور، متقاضیان می توانند از طریق بسیج شهرها و بخش ها و روستاها ثبت نام و کاروان را همراهی کنند. وی اضافه کرد: بسیار از مردم داغذار هم با وسیله نقلیه شخصی عازم تهران هستند و این حرکت همچنان ادامه دارد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11268

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: