افتتاح پروژه سایت همراه اول (فول تکنولوژی) موزه میراث روستایی سراوان رشت

به گزارش سوما؛ همزمان با روز جهانی ارتباطات، سایت دکل ارتباطی موزه میراث روستایی در مسیر جاده سراوان رشت افتتاح و به شبکه ملی اطلاعات متصل شد.

به مناسبت روزجهانی ارتباطات، سایت دکل ارتباطی موزه میراث روستایی سراوان رشت با هدف دسترسی ساکنان روستای همجوار، ارائه سرویس پرسرعت به گردشگران موزه میراث روستایی و همچنین پوشش نقاط کور جاده ای نزدیک به یک کیلومتر از مسیر سروان به رشت، با پیگیری های مخابرات منطقه گیلان توسط شرکت همراه اول در مکان مذکور افتتاح وبه بهره برداری رسید.

عاشوری سرپرست فرمانداری رشت ضمن گرامیداشت روز ارتباطات و باتشکر اززحمات مخابرات گیلان درراستای سرعت بخشی به ارتباطات شهروندان ومسافران در بخش مخابرات و فیبرنوری گفت: همواره همراه شما خواهیم بود. کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام با تبریک روز جهانی ارتباطات برای تمامی فعالان این بخش به خصوص تلاشگران حوزه ارتباطات، آرزوی موفقیت و سرافزاری نمود. وی افزود: در مجلس تمام تلاش خود را برای دریافت اعتبار بیشتر برای مخابرات گیلان کرده ام تا شرایط و امکانات و تجهیزات بیشتری به مخابرات گیلان تعلق بگیرد تا بتوانند در جهت دسترسی آسان مردم به اینترنت پرسرعت و آنتن دهی بهتر شهروندان تلاش مضاعفی داشته باشند.

مهندس حسنی مدیریت مخابرات منطقه گیلان دراین مراسم با بیان اینکه: گیلان جزء نخستین و مهم ترین مقاصدگردشگری در کشوراست به همین منظورجهت پایداری شبکه وارائه خدمات وسرویس های با کیفیت ارتباطی به مشترکین در این محدوده و و پوشش منطقه موزه میراث روستایی استان و همچنین جاده اصلی و ترانزیت فومن به سراوان، سایت همراه اول موزه میراث روستایی به صورت فول تکنولوژی با پیگیری و تلاش‌های انجام شده در راستای کاهش شکاف دیجیتالی بین شهرو روستا اقدام به راه اندازی سایت در منطقه گردشگری موزه میراث روستایی گیلان نموده تا خدمات لازم بدون وقفه ارائه شود. وی در پایان ضمن بیان افتتاح پروژه های بسیار در استان در طول هفته ارتباطات از مسئولین خواست برای بهتر خدمات دهی به مردم عزیز استانمان و رفع برخی موانع بیش از پیش یاور مخابرات باشند.

گفتی است در این آئین عاشوری سرپرست فرمانداری رشت، کوچکی نژاد نماینده مردم شریف شهرستانهای رشت وخمام در مجلس شورای اسلامی، مرادی مدیرکل بحران استانداری، توکلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مهندس حسنی مدیریت مخابرات، معاونین و مدیران و رؤسای ادارات ستادی مخابرات منطقه گیلان حضور داشتند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11538

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث