دکتر مهدی پور شهردار کومله:

افتتاح ۲۳ پروژه با ۳۷ میلیارد تومان اعتبار توسط شهرداری کومله

به گزارش ایران 1444؛ در آخرین روز از هفته دولت ۲۳ پروژه با اعتبار ۳۷ میلیارد تومان توسط شهرداری کومله به دستان پدر شهیدان لاهوتی افتتاح و تقدیم مردم شهر کومله شد.

شهردار کومله در این مراسم با تبریک هفته دولت اظهار کرد: پروژه های افتتاح شده حاصل همگرایی و هم افزایی همه مسئولان و تلاش پیمانکاران است.

دکتر مهدی پور با بیان اینکه در سال ۱۴۰۲ شهردای کومله از بودجه دولتی بی بهره بوده است، یادآور شد: شهرداری کومله با همت و تلاش اعضای شورا، مسئولان بخش، فرماندار و حمایتهای استاندار گیلان توانست از ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ تا امروز ۲۳ عنوان پروژه را به پایان برساند.

وی با قدردانی از مشارکت مردم کومله با مدیریت شهری تصریح کرد: همراهی مردم، دعای خانواده شهدا و ایثارگران سبب شد که توانستیم ۷۰ درصد بودجه ۶۰ میلیارد تومانی شهرداری را در ۶ ماه اول جذب کنیم.

محمدرضا جلالی نیز در این مراسم با بیان اینکه آیت الله رئیسی روحیه نشاط و امید را در کشور ایجاد کرده، تصریح کرد: امیداورم که اصحاب رسانه بتوانند مجموعه عملکرد دولت را به گوش مردم برسانند.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه علم رغم وجود مشکلات مالی دولت توانسته در سراسر کشور پروژه های متعددی را به بهره برداری برساند، بیان کرد: اقدامات و کارهای ارزنده ای در استان و کشور صورت گرفته است.

جلالی با بیان اینکه قدردان این زحمات هستم و همه ما باید باشیم، تصریح کرد: بالغ بر ۲۵۰۰ میلیارد تومان طی ۲ سال گذشته در شهرستان هزینه شده است. وی افزود: مجموعا ۱۸۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت امسال به بهره برداری رسیده است.

فرماندار لنکرود گفت: بیان دستاوردهای انقلاب در طول ۴۵ سال گذشته به این معنا نیست که به هدف رسیده ایم، هنوز مشکلات اندکی در حوزه اقتصادی وجود دارد و مسئولان باید شبانه روز تلاش کنند تا رضایت مردم را جلب کنندبراساس گزارش خبرنگارتابناک گیلان بمناسبت هفته دولت در کومله. درمحل سالن گردان کمیل توسط شهرداری کومله ازپنج تن کارمندان نمونه شهرداری تجلیل وازانان باحضور فرماندارامام جمعه نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی شهردار وجمعی از مسئولین واعضای شورای شهرکومله قدردانی شد وهدایایی اهدا شد

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12590

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: