همزمان با آخرین روز از هفته دولت؛

افتتاح ۴٩ پروژه عام المنفعه در بخش سنگر رشت

ایران 1444؛ همزمان با آخرین روز از هفته دولت ۴۹ پروژه عام المنفعه با صرف اعتباری حدود ۱۲۰ میلیارد تومان در بخش سنگر رشت افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، مهندس کیا عاشوری عصر امروز چهارشنبه هشتم شهریور ماه، در نخستین دقایق حضور خود در بخش سنگر با حضور در گلزار شهدای این دهستان اسلام آباد ضمن نثار فاتحه به روان شهداء والامقام ایران اسلامی، اظهار داشت:: ۴۹ پروژه عام المنفعه با صرف اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان در بخش سنگر رشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: حدود ۱۳ کیلومتر از ابتدای سال تاکنون تبدیل سیم مسی به کابل خود نگهدار، ۳۲ دستگاه افزایش ترانس در همین ۵۰ روز پیک مصرف داشته‌ایم که اعتباری حدود ۳۵ میلیارد تومان صرف شده است.

 

عاشوری با بیان اینکه عملکرد شرکت برق طی یک سال اخیر برای توسعه و تقویت شبکه برق اجرای ۳۱۵ کیلومتر کابل خودنگهدار در سطح شهرستان رشت بوده است، ادامه داد: برای اجرای این پروژه ها ۳۳۲ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز ۸ پروژه متمرکز برای توسعه آب روستایی در بخش سنگر مورد بهره برداری قرار گرفت، اضافه کرد: برای افتتاح این پروژه ها ۲۰ میلیارد تومان اعتبار مصرف شده است.

 

سرپرست فرمانداری رشت تصریح کرد: پل خمام رود که از یک سال پیش دچار بحران شد و امروز پروژه احداث این پل با بهترین کیفیت مورد بهره برداری قرار گرفت که برای این پروژه نیز ۱۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

وی ادامه داد: ۳۶ کیلومتر بهسازی و آسفالت راه روستایی، احداث ۳ پل خمام رود، سروندان و تعریض پل کوچک جوبنه از اقدامات خوب اداره راهداری و حمل نقل جاده ای در بخش سنگر بوده است که در این هفته مورد بهره برداری قرار گرفته است.

 

عاشوری با تاکید بر اینکه افزایش اعتماد عمومی و امید آفرینی از اولویت های دولت سیزدهم به شمار می رود، بیان کرد: رویکرد این دولت مردم محوری است.

وی با بیان اینکه دولت خدمت گزار نگاه ویژه ای به مناطق مختلف علی الخصوص محروم دارد، گفت: فرآیند ارتباط مردم با مسئولان در این دولت تسهیل شده و در عمل به مردم میدان داده است.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12611

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: