انباشت زباله در نقاط مختلف شهر زیبنده رشت نیست

رییس شورای اسلامی رشت با بیان اینکه شاهد انباشت زباله در برخی از نقاط شهر رشت هستیم، گفت: انباشت زباله در نقاط مختلف شهر زیبنده رشت نیست.

به گزارش ایران ۱۴۴۴؛ محمد حسین واثق کارگرنیا ظهر یکشنبه در یکصد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت، اظهار کرد: وجود برخی نواقص در سطح شهر، بارش باران در روزهای اخیر مشکلاتی را برای رشتوندان ایجاد کرد. وی با تاکید بر لزوم رفع نواقص در شهر رشت افزود: بارش باران در رشت منجر به خسارت برای برخی شهروندان شد که باید نسبت به رفع این مشکلات اقدام شود.

رییس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اختصاص اعتبار به منظور اجرای پروژه جمع آوری روان آب‌های سطحی در بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری رشت، بیان کرد: مقدمات جمع آوری آب‌های سطحی در رشت هر چه سریع‌تر فراهم شود. وی با بیان اینکه شاهد انباشت زباله در برخی از نقاط شهر رشت هستیم، گفت: انباشت زباله در نقاط مختلف شهر زیبنده رشت نیست و انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر نسبت به استقرار سطل‌های زباله در نقاط مشخص اقدام شود تا پس از این شاهد انباشت زباله در هیچیک از مسیرهای شهر نباشیم.

واثق کارگرنیا با اشاره به هوشمند سازی اقدامات شهرداری رشت افزود: شورای ششم در ابتدای فعالیتش به روی انجام این مهم تأکیدات فراوانی انجام داد و یقیناً اجرای این مهم منجر به کاهش بروکراسی‌های پیچیده و عدم نیاز به حضور فیزیکی شهروندان و همچنین جلوگیری از رانت‌ها و فساد می‌شود، اما متأسفانه تا کنون اقدام مؤثری از این بابت از سوی واحد فناوری اطلاعات شهرداری رشت مشاهده نشده است.

رییس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه منتظر اجرای ممیزی املاک در رشت هستیم، گفت: شهردار رشت از اجرای ممیزی املاک در شهرداری منطقه چهار رشت خبر داده بود اما این موضوع هنوز عملیاتی نشده است. وی با بیان اینکه روزانه بالغ بر ۵۰۰ تن زباله به سراوان سرازیر می‌شود، اضافه کرد: عالی دولت در استان داده بود قرار است تا پایان آبان ماه هیچ گونه زباله‌ای به سراوان وارد نشود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13323

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث