بارش برف در ۶ محور کوهستانی گیلان؛ راه ها باز است

غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت بارش‌ها در محورهای مواصلاتی استان گیلان، اظهار کرد: هم اکنون شاهد بارش شدید برف در محور سیاهکل – دیلمان هستیم. وی از بارش خفیف برف در محورهای اسالم – خلخال، پونل – خلخال، شوک – ملکوت، بلوردکان – خصیب دشت و رودسر – لات محله خبر داد و تصریح کرد: در گردنه حیران محور آستارا – اردبیل نیز بارش خفیف برف ادامه دارد و شاهد مه گرفتگی هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به مه گرفتگی گردنه کوهین محور رشت – قزوین، اضافه کرد: بارش برف در گردنه الماس محور اسالم – خلخال و محدوده زندانه محور پونل – خلخال نیز خفیف است.

نیک فهم با بیان اینکه در سایر محورهای مواصلاتی گیلان بارش باران داریم، گفت: ترافیک در همه محورهای مواصلاتی استان در جریان است؛ البته محور پونل – خلخال، حدفاصل زندانه به خلخال انسداد فصلی دارد. وی از رانندگان خواست برای تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و یادآور شد: ۳۹۱ دستگاه انواع ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین و ۵۴۲ راهدار در سطح ۵۳ راهدارخانه ثابت و سیار استان آماده اجرای عملیات برفروبی هستند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10568

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: