فرمانده انتظامی رشت خبر داد:

بازداشت عاملان خاموشی های رشت

ایران 1444؛ سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی رشت از شناسایی و دستگیری سارقان سابقه‌دار کابل برق با ۲۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و افزود: سارقان ۲۲ و ۲۵ ساله پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

سرهنگ محمود حافظی اظهار داشت: پیشگیری و مقابله با سرقت نیازمند عزم جدی و جمعی همه سازمان‌ها و نهادها و مسئولیت‌پذیری مردم با مراقبت از اموال و حذف زمینه‌های وقوع جرم است. وی در ادامه با بیان اینکه طی هفته‌های اخیر با توجه به وقوع چند فقره سرقت کابل برق به صورت سریالی در سطح شهرستان رشت، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران کلانتری ۱۳ رشت حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی، ۲ نفر را در حال سرقت کابل برق مشاهده که این افراد به محض رویت پلیس اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از اعتراف سارقان سابقه‌دار به ۲۵ فقره سرقت کابل برق در نقاط مختلف شهرستان رشت خبر داد و بیان داشت: سارقان ۲۲ و ۲۵ ساله پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه مشارکت مردم و دستگاه‌ها و همکاری آن‌ها با پلیس برای کاهش وقوع سرقت امری ضروری است، خاطرنشان کرد: با رعایت اصول حفاظتی و مراقبتی و همچنین توجه به هشدارهای پلیس می‌توان از وقوع بسیاری از سرقت‌ها پیشگیری کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10570

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: