نخستین دوره جشنواره رسانه ای شهرهای خلاق ایران برگزار میشود

به گزارش ایران 1444؛ نخستین دوره جشنواره رسانه ای شهرهای خلاق ایران با محوریت شهر خلاق رشت برگزار می شود.
به نقل از  روابط عمومی شهرداری رشت در حاشیه برگزاری کارگاه خبرنویسی مدرن، با حضور دکتر یونس شکرخواه استاد ارتباطات، رضا ثقتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، محمدرضا فروتن مدیر ارتباطات شهرداری رشت، ابراهیم افشاری رئیس هیات مدیره، میلاد ابراهیمی مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های گیلان و اصحاب رسانه استان از پوستر نخستین دوره جشنواره رسانه ای شهرهای خلاق ایران عصر روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه در تالار مرکزی رشت رونمایی شد.
این جشنواره ویژه اصحاب رسانه شهر های خلاق (اصفهان، بندرعباس، رشت، سنندج و کرمانشاه) بوده و با محورهای شهر خلاق، فرهنگ و باورها، شهر خلاق و گردشگری، شهر خلاق و نشاط اجتماعی، شهر خلاق، برندسازی و دستیابی به توسعه پایدار، شهر خلاق و تحقق شعار سال در قالب های گزارش، یادداشت، تیتر، عکس برگزار می شود.
پیش از این در تیرماه سال جاری شهرداری رشت، میزبان شهرهای خلاق ایران بود و پنل رسانه ای بررسی نقش رسانه‌ها در برندسازی شهری در دومین سالانه رشت شهر خلاق خوراک به مزیبانی رشت برگزار شد.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12260

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: