نودگرافی توهم جدید دشمن از وطن فروشی تا تن فروشی؛

برهنگی و هرزگی حربه نامردانی مانند عمروعاص

ایران 1444؛ نودگرافی نه تنها یک ناهنجاری بلکه یک جرم غیرقابل بخشش در ایران و تعرض به حریم خصوصی این جامعه است. برخورد قاطع پلیس فتا و دستگاه قضایی برای برخورد با عاملان داخلی اصلی و دامن زننده به این جریان ضروری است.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا و به نقل از دانشجو، شهادت مردان در حال خدمت ایران بار دیگر به توهمات دشمنان دامن زده که با ابتذال و کارهای سخیف می‌توانند ضربه‌ای به روح، روان و درخت با ریشه و تناور ملت و نظام جمهوری اسلامی وارد کنند. جریانی که با نامردی و بی‌اخلاقی قصد دارند با فعالیت‌های هرزه‌گونه همبستگی و فکر منسجم ملت را مخدوش کنند.

پدیده برهنگی یا همان چیزی که آنها به آن جریان «نودگرافی» از خود می‌گویند سابقه‌های تاریخی از ناجوانمردی‌ها را در مقابل شجره طیبه و حیات سلیم و پاک تاریخی ما شیعیان علی (ع)، امت اسلام و ملت ایران را زنده می‌کند.

از زمانه علی(ع) و داستان معروف عمروبن‌عاص که بعد از شکست از حضرت به کشف عورت دست زد و حضرت را از تعقیب خود منصرف کرد و امام چشم خود را فرو بست و از او روى برگردانید تا امروز که شکست‌های دشمن در مقابل جمهوری اسلامی آنها را به کارهایی مثل دستاویز شدن به صنعت پورن و نودگرافی واداشته همه و همه ماجراهایی است برای آن‌ها که باید بیشتر اندیشه کنند و در دام این حیله‌های احمقانه نیفتند و عبرت بگیرند.

این روزها که همه ملت ایران به دور از هرگونه اختلاف و سلیقه‌ای داغ‌دار شهادت رئیس جمهوری خدوم و همراهان عزیزشان هستند و استوار و با شکوه در حال استقبال و بدرقه شهید جمهورشان، راه افتادن موج نحیف و خفیف هرزگی در مقابلشان بار دیگر ثابت کرد دشمن نه تنها چیزی در چنته خود برای ارئه ندارد بلکه در حال زدن دست و پای آخرش در مقابل اراده مردم مسلمان و پاک ایران است.

نکته دیگری که باید در این ماجرا تذکر داد این است که ما نیز باید به امام علی (ع) و آن قضیه معروف اقتدا کنیم و ضمن چشم پوشی از این اتفاق و دامن نزدن به آن از چشمان خود برای ندیدن این ماجراها محافظت کنیم و از سوی دیگر از نوجوانان و جوانانی که به هر دلیلی در دام چنین حیله کثیفی می‌افتند یا در آستانه آن هستند محافظت کنیم.

حداقل مطالبه می‌تواند درخواست برخورد قاطع پلیس فتا و دستگاه قضایی برای برخورد با عاملان داخلی اصلی و دامن زننده به این جریان باشد و در مرحله بعدی اطلاع‌رسانی برای سواد رسانه‌ای بیشتر جامعه که وارد این نوع از هرزگی‌های برای بهره‌برداری بیشتر سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایرانی نشوند و آگاهی بدهیم که فرهنگ جامعه ایران هرگز چنین موضوعی را نمی‌پذیرد و برهنگی همواره خط قرمز غیر قابل عبور این جامعه است.

در پایان باید گفت: نودگرافی نه تنها یک ناهنجاری بلکه یک جرم غیرقابل بخشش در ایران و تعرض به حریم خصوصی این جامعه است که قابل عادی سازی نیست و همواره خانواده‌ها و حتی خرده فرهنگ‌های ایرانی آن را نمی‌پذیرند و اساسا هر چه در این زمینه هست به شدت توسط این جامعه مورد طرد و رد قرار خواهد گرفت.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۱:۲۹
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11264

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: