برپایی نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنگرود در سال ۱۴۰۲

ایران1444؛ نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنگرود در سال 1402 با موضوع بررسی زیرساخت های فرهنگی شهر لنگرود و بخش کومله و نیز موضوع جمعیت و جوانی در دفتر امام جمعه این شهر برگزار گردید.

نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنگرود در سال ۱۴۰۲، ساعت ۹ صبح چهارشنبه  ۱۷ خردادماه با حضور امام جمعه کومله ، شهردار و اعضای شورا، بخشدار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  لنگرود و جمعی از مسئولین در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد .
حجت الاسلام والمسلمین محیطی امام جمعه کومله و رییس شورا ، با اشاره به اینکه مسئولین همواره باید توجه ویژه ای به موضوع فرهنگ داشته باشند گفت : موفقیت در برنامه ها و اقدامات فرهنگی نیازمند همراهی مسئولین و اهمیت دادن به این موضوع می‌باشد که متولیان امر باید در راستای اهداف مهم جهاد تبیین و بسط و گسترش فرهنگ تلاش جدی انجام دهند.
امام جمعه کومله همچنین جمعیت جوان را یکی از اصلی ترین عوامل توسعه برشمرد و اظهار داشت : درصورتی که ظرفیت های دیگر برای توسعه در کشوری وجود داشته باشد ولی جمعیت جوان وجود نداشته باشد، توسعه آن کشور با مشکل مواجه خواهد بود.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص جوانی جمعیت، ادامه روال رشد جمعیت به شکل حاضر را برای جامعه بسیار نامطلوب توصیف نمودند.
در ادامه دکتر منوچهر مهدی پور شهردار کومله در خصوص موضوع جلسه و با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای توسعه زیرساخت های فرهنگی شهرستان گفت : با توجه به کاستی های موجود در بحث فرهنگی شهرستان امید است با تجهیز مراکز فرهنگی و هنری شهرستان در سال جاری، اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی برای اشاعه فرهنگ و هنر کومله تدوین شود تا با اهمیت دادن به این موضوع بتوانیم با هجمه های دشمنان مقابله کنیم.
در پایان هر یک از حاضرین به بیان نظرات و پیشنهادات خویش حول محور موضوعات جلسه پرداختند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11813

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: