در راستای سرعت بخشیدن به پروژه های عمرانی رشت

برگزاری جلسه شورای مدیران مناطق با حضور شهردار رشت

جلسه شورای مدیران مناطق با دستور کار بررسی میزان تحقق بودجه و روند اجرای پروژه‌های عمرانی با حضور شهردار رشت و مدیران مناطق پنجگانه برگزار شد.
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت ، جلسه شورای مدیران مناطق با حضور رحیم شوقی شهردار رشت ، مدیران مناطق پنجگانه در منطقه پنج شهری  برگزار شد.
بررسی مباحث درآمدی و میزان تحقق بودجه ، رصد و تعیین تکلیف آرای کمیسیون ماده ۱۰۰، دعوت از مودیان ، میزان صدور پروانه‌های ساخت از ابتدای امسال تاکنون، شروع به کار پیمانکاران آسفالت مناطق پنج گانه طی یک هفته آینده، اراضی نسقی ، میزان تحقق بودجه به تفکیک مناطق و پیگیری پرونده‌های مرتبط با وصول مطالبات شهرداری از دستگاه‌های اجرایی ، پرونده های مرتبط با بند ت تبصره شش قانون بودجه کشور و بازگشایی معابر و خیابان ها  از جمله مواردی بود که در دستور کار این جلسه قرار داشت.
شهردار رشت در این جلسه با تاکید بر اینکه عملکرد هر کدام از مناطق در حوزه تحقق بودجه و وصولی سنجش می‌شود ابراز داشت: از همه مدیران مناطق پنجگانه شهر رشت انتظار دارم با استفاده از تمام توان فنی  نسبت به تحقق بودجه خود اقدام کنند و به ماه های پایانی سال موکول نشود تا بتوانیم با استفاده از این درآمدها و با اجرای انواع پروژه‌های عمرانی  کمبودها را کاهش داده و سطح خدمات‌رسانی به شهروندان فهیم رشت را ارتقا دهیم.

لازم به ذکر است، مدیران مناطق یک ، دو، سه، چهار و پنج شهر رشت نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد خود در حوزه‌های مرتبط با دستور جلسه ارائه دادند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12840

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: