رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان خبر داد:

برگزاری دهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در گیلان

به گزارش ایران 1444؛ رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان گفت: دهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی توسط جهاد دانشگاهی استان گیلان برگزار می‌شود.

دکتر حمیدرضا مسکنی با اعلام این خبر اظهار کرد: سازمان اداری و استخدامی کشور با همکاری مرکز آزمون جهاد دانشگاهی دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور را برگزار می نماید.

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان با اشاره به تامین نیروی انسانی دستگاه های متفاوت اجرایی از طریق این آزمون، عنوان کرد: دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر ۱۴۰۲ توسط جهاد دانشگاهی در سایت آزمون بارگذاری شده است. وی با اشاره به ثبت نام ۳۶۴۱ داوطلب در استان گیلان، ادامه داد: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه های اجرایی منظم به بخشنامه سازمان به شماره ۱۰۱۲۴۳ در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ آزمون عمومی و آزمون تخصصی و اختصاصی با شرایط و ضوابطی برای شرکت کنندگان در دفترچه راهنما ذکر شده است.

مسکنی با بیان اینکه دفترچه آزمون در وبگاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر شده است، خاطرنشان کرد: داوطلبان با مراجعه به وبگاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام نمودند. وی اضافه کرد: آزمون مذکور روز جمعه، ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه، ۹ خرداد ماه جهت مشاهده و پرینت بر روی وبگاه مرکز آزمون جهاددانشگاهی قرار خواهد گرفت و لذا داوطلبان تمامی اخبار مربوطه و اطلاعیه های پیرامون این موضوع را از سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی کشور به آدرس hrtc.ir پیگیری نمایند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11576

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: