بنیاد مسکن گیلان در قراردادهای تسهیلات مسکن روستایی برتر شد

حامد دائمی با اشاره به طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی اظهار کرد: طرح بهسازی مسکن روستایی از سال ۱۳۸۴ توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با هدف بهبود کیفیت مسکن و بافت روستایی و ارتقا سطح ایمنی، بهداشتی، رفاه و آسایش مسکن روستایی آغاز شده است.

وی افزود: از ابتدای دی ماه سال جاری تسهیلات این طرح با کارمزد پنج درصد تا سقف ۳۵۰ میلیون تومان از اعتبار سال ۱۴۰۲ در راستای نهضت ملی مسکن در روستاها به واحدهای مسکونی روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت به استان ابلاغ شد.

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان با بیان اینکه، میانگین مقاوم سازی واحدهای مسکونی در سطح کشور ۵۳ درصد و در استان گیلان ۵۹ درصد است، ادامه داد: در این زمینه استان گیلان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.

وی تصریح کرد: در همین راستا رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور طی نامه‌ای به استاندار گیلان از کسب رتبه برتر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در سطح کشور خبر داد .

دائمی عنوان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با تلاش همه جانبه موفق به کسب رتبه برتر در تعداد پرونده‌های انعقاد قرارداد شده با بانک‌های عامل از محل اعتبار سال ۱۴۰۲ مسکن روستایی شده است که نشان از رویکرد درست و هدفمند مجموعه مدیریتی استان و تلاش همکاران این حوزه دارد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10837

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: