بیمارستان پارس موفق به دریافت درجه عالی شد

ایران 1444؛ معاون درمان دانشگاه اعلام کرد: با توجه به دستورالعمل ارزیابی اعتباربخشی مجدد بیمارستان‌های کاندیدای رتبه عالی و یک برتر و طبق ارزیابی‌ها کشوری بیمارستان پارس در استان گیلان موفق به کسب درجه عالی شد.
به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا” ،دکتر سید مهدی ضیاء‌ضیابری با بیان اینکه براساس ارزیابی‌های اعتباربخشی دور پنجم بیمارستان‌های کشور که از خرداد ماه سال ۱۴۰۱ آغاز شد و با توجه به  دستورالعمل ارزیابی اعتباربخشی مجدد بیمارستان‌های کاندید رتبه عالی و یک برتر در بازه زمانی ۲۳ دی ماه لغایت ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ بیمارستان پارس واقع در رشت مرکز گیلان موفق به کسب درجه عالی شد.
به گفته وی ، در راستای  ارزیابی‌های انجام شده از ۴۸ بیمارستان کاندید در کل کشور، ۸ بیمارستان  موفق به کسب درجه عالی و ۲۲ بیمارستان موفق به کسب درجه یک برتر شدند و بیمارستان پارس موفق به کسب رتبه چهارم در بین ۸ بیمارستان با رتبه عالی شد.
معاون درمان تصریح کرد، از بیمارستان‌های حائز رتبه عالی انتظار می‌رود با ارتقای مستمر کیفیت ارائه خدمات در حفظ رتبه کسب شده در ارزیابی‌های ادواری یا سرزنده کوشا باشند. در این راستا امید است شاهد تلاش بیشتر سایر بیمارستان‌ها در جهت بهبود و ارتقاء عملکرد باشیم.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11285

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: