تبادل نظر شهرداری رشت و شرکت آبفا برای اجرای سریع‌تر پروژه‌های طرح میثاق

 به گزارش ایران 1444؛ مازیار علیپور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان به همراه معاونین‌ خود امروز چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۲ با رحیم شوقی شهردار رشت دیدار و گفت‌وگو کرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و شهردار رشت در این جلسه پیرامون مباحث مشترک همکاری و پروژه‌های پیش‌روی ترافیکی موسوم به طرح میثاق و لزوم نقش‌آفرینی بیشتر دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان با یکدیگر گفت‌وگو و تبادل نظر انجام دادند.
لازم به ذکر است، شهرداری رشت و شورای اسلامی شهر پس از گذشت سالها که در این شهر پروژه عمرانی بزرگی اجرا نشد اجرای چندین پل و تقاطع همسطح و غیرهمسطح را در قسمت‌های مختلف شهر با هدف کنترل ترافیک و تسهیل در رفت و آمد برنامه‌ریزی کردند که اجرای سریع‌تر آنها علاوه بر موضوعات اعتباری که در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی قرار گرفته به همکاری متقابل دستگاه‌هایی نظیر شرکت آب و فاضلاب نیاز دارد.
 
 
 
 
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12259

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: