وزیرکشور:

تلاش دولت سیزدهم با تأسی از رئیس جمهور شهید ادامه دارد

سومانیوز؛ وزیر کشور در فرودگاه رشت گفت: تلاش مضاعف دولت سیزدهم در گیلان با تأسی از رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی ادامه دارد.

به گزارش خبری گروه رسانه ای ایران – گرا؛ وزیر کشور صبح امروز و در بدو ورود به گیلان در فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای با تاکید بر تداوم مسیر خدمت دولتمردان، دولت شهید آیت الله رییسی، گفت: شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در ۲ سفر خود به گیلان بر حل مشکلات حوزه زیست محیطی، پسماند، احیای واحد‌های تولیدی و رفع دغدغه کشاورزان و برنجکاران اقدامات خوبی انجام دادند و این قول را به مردم گیلان می‌دهیم که مسیر خدمت با تأسی از خادم الرضا و خادم ملت شهید آیت الله رئیسی با قدرت ادامه دارد.

دکتر احمد وحیدی افزود: مردم شهید پرور گیلان در همه ادوارتاریخ برای اعتلای نظام مقدس اسلامی شهدای بسیاری را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده و بار‌ها نشان داده اند که از هیچ تلاشی برای حفظ انقلاب دریغ نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در مراسم تشییع شهید حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی حاکی از رضایت مردم از رییس جمهور شهید است، گفت: مردم با حضور میلیونی خود در مراسم تشییع شهید دکتر رئیسی نشان دادند که قدردان خادمان خالص و واقعی خود هستند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11314

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: