جشنواره مجسمه های چوبی در لاهیجان تمام شد

سومانیوز؛ اولین جشنواره مجسمه های چوبی لاهیجان که به همت شهرداری و همدلی شورای شهر از ۱۲ روز قبل در این شهر زیبا برپا شده بود، با تجلیل از هنرمندان برتر به کار خود خاتمه داد.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا؛ به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان شهردار لاهیجان در حاشیه بازدید از مجسمه های ساخته شده گفت: این جشنواره با حضور ۷ نفر از  هنرمند مطرح کشور از ۲۹ اردیبهشت  در ضلع شمالی استخر لاهیجان برگزار شد که مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

رضا زنده دل اضافه کرد: در این جشنواره محمد علی ودود، شادی حبیب، شهرام امیری، امیرحسین صدیق ، مهرزاد، علیرضا صدیقی و آرش مدهوش بر روی تنه درختانی که به دلیل خطر آفرینی و پوسیدگی با مجوز کمیسیون قانونی قطع شده بودند ،دوباره با دستان این هنرمندان  بازآفرینی شد.

این آثار پس از پایان جشنواره در نقاط مختلف شهر نصب خواهد شد

هنرمندان‌ شرکت کننده دراین جشنواره با اهدای لوح‌ سپاس از حمایت های شهردار لاهیجان برای برگزاری جشنواره های مختلف قدردانی کردند. در پایان این مراسم پس از بازدید مسئولان‌ از مجسمه های ساخته شده با اهدای لوح‌ تقدیر از زحمات هنرمندان‌ شرکت کننده در این جشنواره تجلیل شد.

اختتامیه این جشنواره با حضور روح الله بخشی نژاد سرپرست فرمانداری لاهیجان، معاون امور عمرانی فرمانداری، رضا زنده دل، شهردار ، محمد ایدرم، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان شرکت کننده و جمعی از شهروندان در محل برگزاری جشنواره در ضلع شمالی استخر برگزار شد./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11417

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: