استاندار گیلان:

جهاد تبیین رسالت خطیر همگانی است

سومانیوز؛ استاندار در جلسه قرارگاه جهاد تبیین با اشاره به دستاورد‌های انقلاب اسلامی به رهبری امام "ره" اظهار کرد: در این برهه از زمانی که دشمنان برای ضربه زدن به اسلام وانقلاب ازهیچ ترفندی فرو گذار نمی کنند، جهاد تبیین رسالت خطیر همگانی است.

ه گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، دکتر اسدالله عباسی با شااره به لزوم شناساندن هرچه بیشتر دستاورد‌های انقلاب اسلامی به نسل امروز جامعه افزود: باید با رویکرد جدیدی پیام‌های انقلاب به جوانان و نوجوانان منتقل شود.

وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای خدمت و تبیین دستاورد‌های دولت سیزدهم گفت: شهید جمهور آیت الله رئیسی درمدت سه ساله خدمتش با اخلاص، تقوا، مردم باوری و عدالت ورزی، در ترویج و توسعه آرمان‌های مقدسی انقلاب اسلامی و خدمات هرچه بهتر و بیشتر به مردم تلاش کرد و امروز خدمات این رئیس جمهور شهید باید بیشتر بازگو شود.

استاندار با اشاره به هجمه‌های تبلیغاتی ورسانه ایی دشمنان برای کمرنگ کردن حضور مردم پای صندوق کرده افزود: باید با تبیین وروشنگری و تقویت انسجام ملی حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری فراهم شود.

دکتر اسدالله عباسی با تاکید بر اینکه باید سیره مردمی شهید جمهور، الگو رئیس جمهور اینده افزود مردم هم باید یک رئیس جمهور مردمی و بر اساسی خصوصیات اعلام شده انتخاب کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان هم در این همایش با بیان اینکه برای برگزارای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیاز به کار جهادی و عملیات تبیینی مناسبی داریم گفت: باید قرارگاه جهاد تبیین در استان ایجاد و جلسات آن هم به صورت هفتگی برگزار شود.

سردار حمید دامغانی از دستگاه‌های اجرایی خواست تا بحث‌های تبیینی را برای کارکنان جدی بگیرند و دستگاه‌های اجرایی و کارشناسان هم با تبیین خدمات رئیس جمهور عملکرد کارآمدی دولت را به خوبی به مردم بازگو شود./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11467

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: