استاندار گیلان:

حضور حداکثری درانتخابات ریاست جمهوری بستر سازی شود

استاندار گیلان گفت: مدیران و مسئولان در راستای خدمتگزاری به مردم باید ۲ مولفه مهم امیدافزایی و آگاهی بخشی درجامعه یعنی همان جهاد تبیین براساس منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان؛ اسدالله عباسی روز (چهارشنبه) در نشست مشترک ستاد انتخابات گیلان با فرمانداران وهیئت نظارت استان، با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهانش، بر ضرورت اتخاذ بستر‌ها و تدابیر لازم برای حضور حداکثری مردم فهیم استان در پای صندوق‌های رأی تاکید کرد.

استاندار گیلان با بیان اینکه سیره و روش شهید جمهور آیت الله رئیسی برای ما مسؤولان درس اخلاق ،مدیریت و ولایتمداری است، گفت: کار و تلاش به هیچ وقفه‌ای ادامه دارد و باید تمامی مدیران، فرمانداران در گیلان با تلاش بیشتری نسبت به گذشته جهادی و برای رضای خدا پای کار مردم باشند.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه شعار‌های راهبردی در کشور برگرفته و با تاسی از سیره شهدا و ارزش‌های دینی است، گفت: رئیس جمهور شهیدمان نیز با تاسی از این سیره و روش در طول مسئولیت‌های مختلف بویژه در دولت سیزدهم به کشور و مردم خدمت کردند و بدلیل عشق به مردم، اینگونه ماندگار شدند.

استاندار گیلان، رئیس جمهور شهید را مدیری عالم، ساده زیست و خستگی ناپذیر دانست و افزود: ایشان در طول ۳ سال خدمت در دولت شبانه روز به همراه مدیران در حال تلاش و رفع مشکلات بودند و مدیران نیز این سیره ایشان را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

وی  با بیان اینکه بستر‌های لازم برای برگزاری باشکوه چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در گیلان بر اساس فرامین رهبر معظم انقلاب و ابلاغیه وزیر محترم کشور فراهم است، اظهار کرد: فرمانداران و هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری از فردا همزمان با نام نویسی داوطلبان ریاست جمهوری کار خود را در استان در اجرای فرایند برگزاری انتخابات بر اساس چهار اصل راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش می برند.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات با مردم و رسانه‌های استان باید تعامل و هم افزایی داشته باشند، گفت: بر اساس برنامه ابلاغی از سوی ستاد انتخابات کشور، مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی روز هشتم تیرماه ۱۴۰۳ برای انتخاب رئیس دولت چهاردهم پای صندوق‌های رای خواهند رفت.

عباسی افزود: ما با تمام توان آماده برگزاری این انتخابات در کنار رسیدگی به امورات استان هستیم و خللی در خدمت رسانی ایجاد نخواهد شد.

وی با بیان اینکه انتخابات ایران بر پایه مردمی است، گفت: مردم یکبار دیگر با حضور در انتخابات ضمن ادای احترام به رئیس جمهور شهیدشان، بار دیگر با آرمان‌های بلند امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای ما تجدید پیمان کرده و دشمنان کشور و انقلاب را مایوس خواهند کرد.

عباسی با اشاره به ۴۶ هیئت اجرایی در ۱۷ شهرستان و ۲۹ بخش با مدیریت فرمانداران و بخشداران و هیئت‌های نظارت برچهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: نام نویسی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح فردا پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ آغاز و به مدت ۸ روز ادامه خواهد داشت و امیدواریم دردولت چهاردهم نیز مسیر خدمات‌رسانی به مردم همچون دولت سیزدهم و با خط مشی شهید جمهور آیت الله رییسی ادامه داشته باشد./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11381

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: