رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان خبر داد؛

حضور فعالان رسانه‌ای گیلان در رویداد ملی جام رسانه امید

ایران 1444؛ رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از حضور فعالان رسانه‌ای این استان در رویداد ملی جام رسانه امید در تهران خبر داد.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا؛ مهدی پارسا با اشاره به حضور فعالان رسانه‌ای در رویداد ملی جام رسانه امید اظهار کرد: بزرگترین رویداد تولید و انتشار دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور ترین های رسانه‌ای کشور در تهران برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از حضور یک تیم ۱۲ نفره رسانه است استان به رویداد ملی جام رسانه امید خبر داد و اضافه کرد: این تیم رسانه‌ای در قالب‌های مختلف خبری با محوریت امیدافرین و تبیین دستاوردهای انقلاب به رقابت می‌پردازند.

پارسا با اشاره به جزئیات بیشتر رویداد ملی جام رسانه امید بیان کرد: این همایش رسانه‌ای در دو روز و با شرکت فعالین رسانه‌ای کشور در تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی دشمن ناامید کردن مردم و تضعیف دستاوردهای نظام اسلامی است، افزود: رسانه‌های معاند بیش از ۲ میلیارد خبر و محتوای ناامید کننده و منفی علیه نظام اسلامی تولید و منتشر کردند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه جام رسانه امید به تبیین دستاوردهای انقلاب می‌پردازند، گفت: تشکیل جبهه واحد انقلاب اسلامی در مقابل حملات ناجوانمردانه رسانه‌ای دشمن ضرورت دارد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11165

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: