حضور نیروی دریایی ارتش در آبراهه‌های دنیا، معادلات استکبار را برهم زده است

آیت الله رسول فلاحتی روز سه شنبه در آئین جهاد تبیین در سالن آمفی تئاتر منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش در بندرانزلی گفت: این دستاوردها و پیشرفت‌های ایران موجب شد ۲ قدرت برتر و معادله گر دنیا(چین و روسیه) علاقمند به رابطه با ایران باشند؛ این پیشرفت‌ها باید به نسل جوان بویژه دانشجویان و دانش آموزان منتقل شود. وی تاکید کرد: شما فرزندان انقلاب در طلایی‌ترین دوران نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی فعالیت دارید؛ دورانی که در هیچ برهه‌ای از تاریخ ایران دریانوردی به این صلابت نبوده است.

فلاحتی با اشاره به تاریخ چهار هزار ساله دریانوردی جهان و قدمت دیرینه دریانوردی ایران که در خلیج فارس و در برخی آبراهه های دنیا حضور مستمر داشته اند، اظهار کرد: امروز معادلات فیزیکی، شناختی، مفاهیم اخلاقی و اجتماعی شما بیش از هر دوره ای از تاریخ است و در سالهای آینده پیشرفت‌های بیشتری در زمینه های مختلف حاصل خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در گیلان افزود: دنیای امروز با استفاده از ابزارهای پیشرفته ای که در اختیار بشر قرار گرفته به دهکده جهانی تبدیل شده است، این جهانی شدن برای بشریت هم تهدید و هم فرصت است؛ تهدید از جناح فاسدان و ستمگران و ظرفیت برای انسان‌های صادق، فداکار و عاقل که در گوشه و کنار این کرده خاکی حتی در بین ادیان غیر اسلامی نیز برای بشریت تلاش می کنند.

آیت الله فلاحتی جنایات رژیم صهیونیستی را یکی از تهدیدهای سردمداران فاسد و تبهکار بشریت با استفاده از ابزارهای پیشرفته دانست و افزود: طی سه ماه، بیش از ۱۰۰ هزار نفر زن، مرد و کودک کشته شدند؛ این جنایات کجای دنیا قابل پذیرش است. وی تاکید کرد: موضوع یادشده نشان می‌دهد حقوق بشر و حقوق زن برای آنها دروغی بیش نیست و برایشان به نوعی از ابزار تبدیل شده است؛ رژیم صهیونیستی برای این جنایات خود چه پاسخی دارند؟ اکنون فطرت بشریت از جنایات این رژیم کودک کش بیدار شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10425

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: