خبر بسیار مهم مهدی تاج:

با تزریق منابع مالی از سوی فیفا طلب ویلموتس پرداخت شد

ایران 1444؛ با اعلام رئیس فدراسیون یکی از مهم‌ترین پرونده‌های حقوقی فوتبال ایران بسته و طلب ویلموتس از محل مشخصی پرداخت می‌شود.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال امشب مهمان صدا و سیما بود و یکی از مهم‌ترین اخبار حال حاضر را به گوش بینندگان برنامه رساند. با شکایت مارک ویلموتس از فدراسیون فوتبال، ایران مجبور به پرداخت مبلغ ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار یورو به سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی شد. موضوعی بسیار مهم که مشکلاتی را برای این نهاد به وجود آورد و روند چگونگی پرداخت این مبلغ سنگینی به یکی از سوالات مهم تبدیل شده بود.

با این حال مهدی تاج در خبر مهمی اعلام کرد که با کمک فیفا، فدراسیون فوتبال موفق به پرداخت طلب مارک ویلموتس خواهد شد. او در پاسخ به این سوال که پرونده ویلموتس الان کجاست، جواب جالب و خنده‌داری داد و به جواد خیابانی گفت: در جیب من است!

تاج در ادامه صحبتش گفت: باید این مبلغ را پرداخت کنیم. خوشبختانه فیفا مبلغی به فدراسیون فوتبال کمک کرده است تا پول ویلموتس پرداخت شود. این مبلغ پرداخت هم شده است. پرونده ویلموتس ۴ میلیون دلار جریمه بود که ۶ میلیون دلار آقای ویلموتس رای گرفتند. با اعتراض و ۵ درصد جریمه این مبلغ بیشتر هم می‌شد.

رئیس فدراسیون ادامه داد:‌ اگر رأی به ضررمان می‌شد باید مبلغ ۹.۶ میلیون دلار پرداخت می‌کردیم. خوشبختانه با اعتراض فدراسیون و پیگیری‌های انجام شده و وکلایی که در مجموعه قبلی کمک کردند و همچنین وکلای نهاد ریاست جمهور، رأی شکسته شد و با این حال جریمه‌ها نیز از بین می‌رود. هر حکمی در دادگاه CAS شکسته شود همه جریمه‌هایش بخشیده می‌شود، اما اصل مبلغ هم نصف شد. اکنون ۳.۵ میلیون دلار باید پرداخت کنیم که البته پرداخت شده است.

با اعلام این خبر مهم از سوی تاج، یکی از مهم‎ترین دعاوی حقوقی فوتبال ایران در نهایت با کمکی که از سوی فیفا انجام گرفت، پرداخت شد تا حواشی موجود در این باره سرانجام با حضور دوباره او ختم به خیر شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10505

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: