مدیرکل بیمه سلامت گیلان:

خدمات رایگان بیمه سلامت به ۵ دهک اول جامعه

به گزارش ایران 1444؛ مدیر کل بیمه سلامت گیلان با اشاره به کاهش ۱۰ تا ۳۰ درصدی حق بیمه سالانه برای دهک‌های ششم تا نهم از پوشش رایگان دهک‌های چهارم و پنجم جامعه در بیمه سلامت استان خبر داد.

دکتر محمود عاطف راد گفت: تاکنون فقط ۳ دهک درآمدی نخست جامعه خدمات بیمه سلامت را رایگان دریافت می‌کردند، اما اکنون دهک‌های چهارم و پنجم هم به بیمه شدگان رایگان اضافه شدند. وی با اشاره به افزوده شدن ۷۷ هزار و ۸۲۸ نفر در گروه درآمدی دهک ۴ و ۵ به جمعیت بیمه شدگان رایگان بیمه سلامت گیلان، افزود : در حال حاضر ۵ دهک نخست جامعه در گیلان به تعداد بیش از ۲۳۹ هزار نفر، خدمات بیمه سلامت را رایگان دریافت می‌کنند.

مدیرکل بیمه سلامت گیلان با اشاره به کاهش ۱۰ تا ۳۰ درصدی حق بیمه سالانه برای دهک‌های ششم تا نهم که از قبل یک میلیون و ۴۳۵ هزار تومان تعیین شده ، گفت : از این پس میزان پرداختی دهک ششم از ۳۰ به ۲۰ درصد، دهک هفتم از ۴۰ به ۳۰ درصد، دهک هشتم از ۶۰ به ۴۰ درصد و دهک نهم از ۸۰ به ۵۰ درصد کاهش یافته است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12277

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: