رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان:

خط‌شکنی اصحاب رسانه منجر به شکست دشمنان در نبرد نابرابر رسانه‌ای شد

سرهنگ «پارسا» با بیان اینکه دشمن با اهرم رسانه و در قالب «انقلاب زنانه» درصدد آسیب زدن به درخت تنومند انقلاب اسلامی بود گفت: خط‌شکنی اصحاب رسانه در این نبرد نابرابر، نقشه‌های شوم دشمن را یکی پس از دیگری نقش برآب کرد.

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از رشت، سرهنگ «مهدی پارسا» رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان امروز در دیدار با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان به‌مناسبت سوم خرداد و دهمین سالگرد تاسیس خبرگزاری دفاع مقدس در دفتر این خبرگزاری با گرامیداشت سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: عصر امروز عصر رسانه و تبیین است و تاکید بر رسالت خبری در شرایط جنگ شناختی که دشمن با تمام تلاش خود از اهرم رسانه استفاده بهره برده تا باعث تغییر باورها و در اذهان ملت مسلمان ایران شود، لازم و ضروری است.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور که دشمن با ایجاد جنگ رسانه‌ای توطئه‌ای همه‌جانبه طراحی کرده بود، گفت: دشمن در یک اقدام همه‌جانبه به جنگ با ملت ایران آمد اما باز همچون گذشته دچار خطای محاسباتی شد و در این عرصه نیز ناکام ماند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه دشمن با اهرم رسانه و در قالب «انقلاب زنانه» درصدد آسیب زدن به درخت تنومند انقلاب اسلامی بود که با هوشیاری ملت بصیر و خردمند اسلامی به ویژه بانوان ناکام ماند، افزود: اگر چه ایران اسلامی در یک نبرد نابرابر رسانه‌ای به تقابل با دشمن پرداخت اما با ایمان، اراده و خط‌شکنی اصحاب رسانه در این نبرد نابرابر، نقشه‌های شوم دشمن یکی پس از دیگری نقش برآب شد.

پارسا با قدردانی از تلاش‌های خبرگزاری دفاع مقدس در تولید و انتشار اخبار گفت: از اصحاب رسانه انتظار می‌رود که با به کار بردن اخلاق رسانه و مجهز به آموزش رسانه بتوانند محتوای موثری را تولید و توطئه‌های دشمن را در عرصه‌های مختلف خنثی کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11550

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: