رئیس کل دادگستری استان گیلان:

دادگستری استان این ظرفیت را داردکه در راستای رفع موانع حقوقی سرمایه گذاران از آنان حمایت نماید

نشست ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با موضوع بررسی دلایل عدم استفاده کامل از ظرفیت های صنعتی استان و شهر صنعتی رشت به ریاست رئیس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، نشست ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با موضوع بررسی دلایل عدم استفاده کامل از ظرفیت های صنعتی استان و شهر صنعتی رشت به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه دو مقوله اقتصاد و معیشت از مشکلات امروز جامعه ماست تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی و دستورات خود به دولتمردان مکررا بر رشد اقتصادی، اشتغال، سرمایه گذاری و تولید تاکید و توصیه می کنند.

وی با بیان اینکه برخی معضلات سرمایه گذاران، موانع حقوقی است افزود: دادگستری استان این ظرفیت را داردکه در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی  و در راستای رفع این موانع حقوقی و تسهیل امور حقوقی سرمایه گذاران از آنان حمایت نماید.

رئیس شورای قضایی استان در ادامه خاطر نشان کرد: در سال های گذشته زمین هایی به کسانی که ادعای سرمایه گذاری داشتند واگذار شد که بیش از سه دهه از واگذرای آن ها گذشته و هنوز هیچ فعالیت تولیدی در آن شکل نگرفته است لذا در این جلسه مصوب شد که این اراضی هر چه زودتر به دولت بازگردد تا زمینه سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران واقعی هموار شود.

وی همچنین به سازمان های متولی دستور داد تا واحد های تعطیل احصاء شده و اقدامات لازم در راستای راه اندازی مجدد آنها صورت گیرد.

این مقام ارشد قضایی اقدامات انقلابی دادگستری استان در حوزه صنعت را قابل تقدیر دانست و گفت: کارخانه پوشش یکی از مصادیق احیای واحد های تولیدی تعطیل شده در استان بود که به همت دستگاه قضایی راه اندازی شد و در خصوص سایر واحد های تعطیل نیز باید چنین اقداماتی صورت گیرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13261

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث