دانشگاه آزاد انزلی میزبان ۳۵ شرکت تولیدی، صنعتی است

سومانیوز؛ معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی انزلی از برگزاری نخستین رویداد صدرا در این واحد دانشگاهی با حضور ۳۵ شرکت تولیدی و صنعتی خبر داد.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی واحد بین‌‌المللی بندرانزلی، دکتر منیره حسینی صیاد‌نورد، دبیر برگزاری رویداد صدرا اظهار کرد: اولین رویداد از امروز هفتم خرداد‌ماه با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و با حضور ۳۵ شرکت تولیدی و صنعتی آغاز به کار می‌کند و سه روز برپا است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌های صدرا رویدادی برای پیوند و تعامل دانشگاه و صنعت است، گفت: این رویداد فرصتی مغتنم برای شناسایی فرصت‌های شغلی است که با حضور صنایع و شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

دبیر برگزاری رویداد صدرا دانشگاه آزاد انزلی تبیین کرد: این رویداد با شعارِ صنعت، دانشگاه، راه اشتغال؛ اهداف متعالی از جمله ارتباط موثر جامعه دانشگاهی و صاحبان صنایع، شبکه‌سازی میان متخصصان، نوآوران و کارآفرینانِ ، معرفی توانمندی و ظرفیت‌های صنایع، شرکت‌ها و شناسایی مهارت‌های مورد نیاز صنایع توسط دانشجویان و تامین نیاز به جذب نیروی ماهر و متخصص در قالب طرح پویش را دنبال می‌کند.

معاون علمی دانشگاه با تاکید بر اینکه بازدید از این رویداد برای عموم آزاد خواهد بود، اضافه کرد: در روزهای برگزاری رویداد صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی انزلی سه میزگرد تخصصی با عناوینِ “موانع همکاری دانشگاه و صنعت در استان گیلان”، “دانشگاه کارآفرین با بهره‌گیری از فرصت‌های منطقه آزاد” و “نقش منطقه آزاد در توسعه ملی و منطقه‌ای” باحضور اساتید این واحد دانشگاهی، مدیران استانی و صاحبان صنایع برگزار خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی انزلی با حدود ۳ هزار و ۶۰۰ دانشجو و ۷۹ عضو هیئت‌علمی، در محدوده منطقه آزاد انزلی واقع شده است./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11321

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: