فرمانده انتظامی استان گیلان خبر داد:

دستگیری سارق غیر بومی و حرفه‌ای مغازه در شهرستان رشت

به گزارش ایران 1444؛ فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق غیر بومی و حرفه‌ای مغازه در شهرستان رشت و اعتراف این فرد به ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی، پیشگیری و مقابله با سرقت را نیازمند عزم جدی و جمعی همه سازمان‌ها و نهادها و مسئولیت‌پذیری مردم با مراقبت از اموال و حذف زمینه‌های وقوع جرم عنوان کرد و اظهار داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.

وی در ادامه به وقوع چند فقره سرقت از مغازه طی ماه‌های گذشته در شهرستان‌های مختلف گیلان و پیگیری موضوع توسط پلیس اشاره کرد و گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان پس از بررسی‌های علمی و تخصصی و جمع‌آوری آثار به جا مانده در صحنه‌های جرم، هویت سارق این پرونده‌ها را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پس از هماهنگی قضائی و برنامه‌ریزی لازم، سارق حرفه‌ای و غیر بومی مورد نظر دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، افزود: این فرد در تحقیقات پلیس به ۳۰ فقره سرقت مغازه در استان‌های گیلان، قزوین، مازندران و آذربایجان غربی اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: سارق ۴۰ساله پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار ملکی در پایان با تاکید بر توجه و رعایت مردم به هشدارها و توصیه‌های انتظامی در خصوص پیشگیری از سرقت، تصریح کرد: پلیس برای پیشگیری از بروز جرایم به ویژه سرقت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11858

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: