رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان؛

دهه فجر فرصت تبیین هنرمندانه دستاوردهای انقلاب اسلامی است

ایران 1444؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه دهه فجر فرصت تبیین هنرمندانه دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: در مقطع کنونی بیان موفقیت‌ها و پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای جوانان و نوجوانان از اهمیت بالایی برخوردار است.

حجت‌الاسلام مجتبی اشجری در نشست هماهنگی تولید اقلام تبلیغی و محصولات فرهنگی ستاد دهه فجر گیلان ضمن تبریک حلول ماه پربرکت رجب، اظهار کرد: حضور پررنگ مردم مسلمان و انقلابی ایران در مناسبت‌های انقلاب اسلامی قاطع‌ترین و صریح‌ترین پاسخ به گزافه‌گویی‌ها و توطئه‌گری‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی است. وی با بیان اینکه دهه فجر چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ولادت امام جواد (ع) آغاز و با ولادت امیر مؤمنان علی (ع) ادامه می‌یابد، گفت: برنامه‌های دهه فجر سال‌جاری به میمنت این دو مناسبت دینی پرنشاط‌تر از گذشته برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی با گذشت ۴۴ سال از عمر پربرکت خود همچنان با اقتدار به حیات طیبه خویش ادامه می‌دهد، تصریح کرد: تشدید دشمنی‌های غرب با ملت شریف ایران نشانه سرزندگی و پویایی انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام اشجری با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران هیچ‌گاه از شعارهای اولیه خود عقب‌نشینی نکرده است و همچنان بر اصول خود پایبند است، ادامه داد: ملت مبارز ایران در طول چهل و چهار سال گذشته هرگز تسلیم خواسته‌های نامشروع دشمنان نشده و همواره بر مواضع انقلابی خود استوار مانده است. وی با بیان اینکه دهه فجر فرصت تبیین هنرمندانه دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: در مقطع کنونی بیان موفقیت‌ها و پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای جوانان و نوجوانان از اهمیت بالایی برخوردار است.

حجت‌الاسلام اشجری با بیان اینکه جهاد تبیین واجب عینی است، اظهار کرد: ضروری است که تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی به ویژه نقش دشمنان نظام در ایجاد فتنه‌ها و اغتشاشات برای نسل جوان بازخوانی شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه برای ایجاد ارتباط مؤثر با نسل جوان باید با ادبیات آنان گفتگو کرد، افزود: با توجه به جولان دشمنان، حضور پررنگ نهادهای فرهنگی و فعالان انقلابی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ضروری است. وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اهمیت فضای مجازی، تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی تنها با زبان هنر و ابزار رسانه ماندگار خواهد شد.

حجت‌الاسلام اشجری با بیان اینکه دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای ادای دین به خون پاک شهدا است، گفت: از همه توان و امکانات نهادها و دستگاه‌ها برای تولید اقلام تبلیغی و محصولات فرهنگی بهره‌برداری خواهد شد./ ۸ دی

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10734

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: