دهیاران با ارایه خدمت صادقانه زمینه مشارکت حداکثری را فراهمکنند

ایرج مؤذن شامگاه شنبه در نشستی با دهیاران و شوراهای شهر و روستاهای بخش حویق و کرگانرود با اشاره به آمادگی کامل تمام نیروهای دخیل در امر برگزاری انتخابات پیش رو اظهار کرد: دهیاران زمینه برگزاری انتخاباتی سالم در روستاها را فراهم کنند. وی افزود: دولت در تلاش است تا با بررسی ابعاد مختلف این طرح، نگاه‌ها را به سوی توانمندسازی مردم و استفاده از ظرفیت‌های مختلف روستا معطوف کند تا علاوه بر بازگشت روستا به هویت اصلی خود، زمینه مهاجرت معکوس را فراهم کند و روستا به کانون برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های توسعه‌ی اقتصادی تبدیل شود.

مؤذن ادامه داد: دهیاری‌ها، نقشی تعیین کننده در تداوم پایداری و توسعه یافتگی زندگی روستایی ایفا می‌کنند و با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و پیگیری امور آنها و تسهیل فرآیند انجام آنها، الگو و نمادی موفق در عرصه مدیریت محلی محسوب می‌شوند.

فرماندار تالش در این جلسه به اهمیت انتخابات در اسفند ماه اشاره کرد و گفت: ستاد انتخابات شهرستان تالش بر اساس راهبرد و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، در انتخابات پیش رو چهار اصل مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت را در دستور کار قرار داده است و برنامه ریزی و اقدامات اجرایی ستاد انتخابات حول این محورها انجام می‌شود و با همین راهبرد دهیاران با رعایت اصل بی طرفی در جهت مشارکت حداکثری فعالیت داشته باشند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10604

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: