دکل های مخابراتی در روستاهای کوهستانی و صعب العبور شهرستان تالش نصب میشود

در دیدار سرپرست فرمانداری تالش با مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان بر رفع مشکلات آنتن دهی و نصب دکل های تلفن همراه و اینترنت در روستاهای کوهستانی تالش تاکید شد.

به گزارش  ایران ۱۴۴۴؛ جلسه بررسی مشکلات حوزه ارتباطات شهرستان تالش با حضور سرپرست فرمانداری تالش و مدیر کل ارتباطات و فناوری گیلان صبح روز چهارشنبه در محل فرمانداری تالش برگزار شد.

فرماندار تالش در نشست با دکتر توکلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان با اشاره به اهمیت زیر ساخت فناوری ارتباطات در توسعه شهرستان و انتخابات پیش رو اظهار کرد: آنتن دهی تلفن همراه، ایرانسل و اینترنت در برخی مناطق شهرستان مناسب نیست و برخی نقاط کور موجب نارضایتی شهروندان شده است.

فرامرز مرجانی بر ضرورت ایجاد زیرساخت های لازم بمنظور ارتقاء سطح پوشش آنتن دهی در مناطق شهری و روستاهای کوهستانی صعب العبور تاکید کرد.

در این جلسه پروژه های نصب دکل برای آنتن دهی روستاهای کوهستانی بسک، ماشین خانه، شیله وشت، تندبین، مکش، اسب و سرا ، سله یوردی بخش مرکزی و روستاهای لیسارا محله، گُل، زورمی، سیاه جعفر بخش کرگانرود و خِرخونی خرجگیل بخش اسالم و روستاهای درزکری و هشتروچونی بخش حویق بحث و تبادل‌ نظر شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13318

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث