رعایت اصل بی‌طرفی مورد توجه عوامل اجرایی انتخابات باشد

مهدی نقدی شامگاه چهارشنبه در جلسه آموزشی و توجیهی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: انتخابات بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد سیاسی و اجتماعی کشور است و همه باید برای برگزاری هرچه با شکوه تر انتخابات و حضور پر صلابت مردم تلاش کنیم.

فرماندار شفت با اشاره به اینکه انتخابات امسال از اهمیت زیادی برخوردار است، افزود: برای جلب حضور گسترده و حماسی مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی باید عوامل اجرایی در کنار هیأت نظارت و بازرسی با عمل به قانون و شفاف خود زمینه‌ساز مشارکت بیشتر مردم در این میدان باشند. وی با اشاره به ضرورت و اهمیت حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات پیش رو گفت: مشارکت و حضور همگانی و حداکثری مردم عزیز پای صندوق‌های رأی عامل مهم برای پیشرفت و تعالی و متضمن آینده درخشان برای ایران اسلامی است.

نقدی گفت: خوشبختانه تمامی انتخابات برگزار شده تاکنون با همکاری عوامل اجرایی، بازرسی و نظارت به نحو مناسبی در این شهرستان برگزار شده است، امید می‌رود امسال با برنامه ریزی های انجام شده شاهد خلق حماسه‌ای ماندگار توسط مردم و مسؤولان در شفت بود. وی بیان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری بر اساس چهار مؤلفه مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت با جدیت پیگیر انجام وظایف خودشان هستند و ان‌شاءالله انتخابات پیش رو با مشارکت و حضور حداکثری مردم در شهرستان برگزار خواهد شد.

فرماندار شفت با اشاره به اینکه افزون بر ۲۵۰۰ نفر شامل عوامل اجرایی و نظارت، بازرسی، نیروهای امنیتی و انتظامی در امر برگزاری انتخابات همکاری خواهند داشت گفت: ۱۱۹ شعبه اخذ رأی برای انتخابات ۱۴۰۲ در این شهرستان در نظر گرفته شده است.

نقدی احساس مسؤولیت و دقت را به عنوان مهم‌ترین شاخصه مجریان در انتخابات عنوان کرد و ادامه داد: رعایت قانون به‌عنوان فصل الخطاب در زمان انتخابات ضرورت دارد.

فرماندار شفت احساس مسؤولیت و دقت را مهم‌ترین رسالت و ویژگی مجریان انتخابات پیش رو دانست و گفت: رعایت اصل بی‌طرفی توسط عوامل اجرایی انتخابات یکی از مهم‌ترین اصول انتخابات است که باید مورد توجه تمام عوامل اجرایی باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10549

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: