دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری رودسر؛

رودسر قطب تولید فندق، گل گاوزبان و پرورش گل و گیاه در کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر صبح یکشنبه در بازدید از مجتمع گل و گیاه گلیران چابکسر در مساحت ۲۷ هکتار به عنوان بزرگترین مجتمع تولیدی پرورش و صادرات گل و گیاه در شمال کشور اظهار کرد: گسترش مجتمع های گلخانه ای با توجه به مزایایی چون افزایش قابل توجه میزان تولید ، اشتغال و ارزآوری یکی از اولویت های بخش کشاورزی است.

وی با اشاره به ظرفیت های تولید محصولات کشاورزی و پرورش گل و گیاه در رودسر افزود:شهرستان رودسر یکی از قطب های تولید محصول فندق، گل گاوزبان و پرورش گل و گیاه در کشور است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با تاکید بر لزوم تلاش برای رفع موانع تولید و حمایت از سرمایه گذار در این شهرستان گفت: رونق تولید و ایجاد اشتغال از اولویت های دولت سیزدهم است که دستگاه های اجرایی باید نسبت به این مهم اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی به نقش تاثیرگذار نگهداری گل و گیاه در محیط زندگی و کار اشاره کرد و افزود: نگهداری گل و گیاه به ایجاد روحیه نشاط،آرامش و امید در افراد نقش مثبتی دارد لذا آموزش حفظ و نگهداری گل گیاه برای جامعه یکی از رسالت های جهاد کشاورزی است.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12895

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث