رئیس پلیس راه استان گیلان خبر داد:

جلوگیری از تردد ۵۵ گروه گردشگری فاقد مجوز در گیلان

به گزارش ایران 1444؛ رئیس پلیس راه گیلان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی دو روز و جلوگیری از تردد ۵۵ گروه گردشگری و ورزشی فاقد مجوز در معابر برون شهری گیلان خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در سطح جاده‌های استان شاهد تنوع کاربران ترافیکی هستیم، اظهار کرد: خودروهای سبک، سنگین و دارای مسافر، موتورسواران و دوچرخه‌سواران به صورت مداوم در معابر برون شهری حرکت می‌کنند که باید مسئولان گروه‌های گردشگری و ورزشی، حساسیت ویژه‌ای بر ایمنی تردد این نوع از کاربران در سطح معابر استان داشته باشند.

وی افزود: در راستای ساماندهی و برخورد با گروه‌های گردشگری و ورزشی فاقد مجوز و همچنین با توجه به اینکه عده‌ای از افراد که با انجام حرکاتی نمایشی و مخاطره‌آمیز نسبت به برهم زدن نظم عمومی در سطح معابر برون شهری اقدام می‌کنند، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دو روز پایانی هفته گذشته در سطح استان اجرا شد.

رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: با به‌کارگیری ۹ تیم پلیس راه از تردد ۴۰ گروه گردشگری فاقد مجوز در قالب ۹ دستگاه اتوبوس و ۱۴ دستگاه مینی‌بوس شامل ۲۸۵ نفر و همچنین ۲۹ دستگاه خودرو آفرودی به تعداد ۱۱۶ نفر و ۱۲ تور دوچرخه‌سواری جلوگیری شد.

این مقام انتظامی در پایان به نارضایتی مردم از اقدامات هنجارشکنانه گروه‌های گردشگری و ورزشی فاقد مجوز اشاره و تصریح کرد: برخورد با افراد هنجارشکن به صورت مستمر در دستورکار پلیس قرار دارد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12454

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: