سرپرست فرمانداری تالش:

جاده دسترسی روستای مردوان تعریض و بازسازی شود

به گزارش ایران 1444؛ کشاورزان و باغداران با مشکلات عدیده‌ای جهت انتقال محصولات به بازار فروش مواجه هستند و هرچه سریع‌تر باید جاده دسترسی تعریض و بازسازی شود.

سرپرست فرمانداری تالش، در بازدید از روستای مردوان، گفت: کشاورزان و باغداران با مشکلات عدیده‌ای جهت انتقال محصولات به بازار فروش مواجه هستند و هرچه سریع‌تر باید جاده دسترسی تعریض و بازسازی شود.

فرامرز مرجانی امروز؛ شنبه ۳۱ تیر در بازدید از روستای کوهستانی و محروم مردوان از توابع شهرستان تالش که با هدف توزیع عادلانه خدمات انجام شد، گفت: علی رغم دارا بودن ظرفیت‌های مختلف، متاسفانه روستای کوهستانی  مردوان فاقد برق، راه دسترسی مناسب و ایمن و فاقد شبکه توزیع آب شرب است. وی افزود: روستای مردوان به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و بهره‌مندی از خاک حاصلخیز و آب فراوان، قطب تولید انواع مرکبات، محصولات دامی، زنبورداری، آبزی‌پروری و… در شهرستان تالش است.

سرپرست فرماندار تالش عنوان کرد: کشاورزان و باغداران با مشکلات عدیده‌ای جهت انتقال محصولات به بازار فروش مواجه هستند و هرچه سریع‌تر باید جاده دسترسی تعریض و بازسازی شود. وی ادامه داد: در ارائه خدمت‌رسانی به مردم در دولت مردمی هیچ‌گونه بهانه ای قابل پذیرش نیست و در صورت همراهی دستگاه های اجرایی مردم از طعم شیرین خدمت رسانی بهره مند خواهند شد.

مرجانی تصریح کرد: با تاکیدات استاندار گیلان مبنی بر تشکیل نهضت خدمت‌رسانی در شهرستان ها و همکاری و همراهی مدیران استانی و شهرستانی و نماینده تالش در مجلس شورای اسلامی در اجرای ماده ۲۷ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و در حمایت از اشتغال و توسعه، در صدد هستیم خدمات زیربنایی متناسب با شان و منزلت مردم در این منطقه توسط ادارات ذیربط فراهم گردد.

انتهای پیام

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12446

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: