سرپرست فرمانداری تالش خبر داد:

اجرای روکش آسفالت محور اسالم به خلخال به طول ۸ کیلومتر با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان

به گزارش ایران 1444؛ سرپرست فرمانداری تالش در بازدید از آسفالت محور اسالم به خلخال گفت: این پروژه یکی از پروژه های بسیار مهم شهرستان و محور ارتباطی دو استان گردشگر پذیر گیلان و اردبیل می باشد.

سرپرست فرمانداری تالش در بازدید از آسفالت محور اسالم به خلخال گفت: این پروژه یکی از پروژه های بسیار مهم شهرستان و محور ارتباطی دو استان گردشگر پذیر گیلان و اردبیل می باشد.

عصر امروز سرپرست فرمانداری تالش به همراه معاون عمرانی فرمانداری، بخشدار اسالم و رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای شهرستان از پروژه بهسازی و تثبیت روکش آسفالت محور اسالم به خلخال بازدید کرد.

فرامرز مرجانی در بازدید از پروژه روکش آسفالت محور اسالم به خلخال ضمن تقدیر و تشکر از دکتر عباسی استاندار گیلان، دکتر محمدیاری نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی گفت : این پروژه یکی از پروژه های بسیار مهم شهرستان و محور ارتباطی دو استان گردشگر پذیر گیلان و اردبیل می باشد.

سرپرست فرمانداری تالش افزود: پروژه آسفالت محور اسالم به خلخال در محدوده جنگل به طول ۸ کیلومتر با اعتبار معادل ۳۰میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی در دولایه که لایه اول در بعضی مناطق به صورت آسفالت رگلاژی و در مقاطع دیگر بصورت تثبیت سیمانی و لایه اصلی و نهایی به صورت آسفالت با افزودنی پلیمری در حال اجراست.

وی عنوان کرد: در سال گذاشته فقط یک لایه آسفالت رگلاژی به طول ۴/۵ کیلومتر اجرا شده بود که در حال حاضر مقاطعی که نیاز به تثبیت داشته اجرا شده و پروژه آسفالت با افزودنی پلیمری برای دوام و کیفیت بالای محور پرتردد در حال اجرا می باشد.

  

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12250

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: