محمدتقی آشوبی؛

سپاه و بسیج مأمن قابل‌اتکای مردم است

ایران 1444؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سپاه و بسیج را نقطه قابل‌اتکای مردم در طول ادوار دانست و گفت: این شجره طیبه در تمام دوران انقلاب همراه مردم بوده‌اند و امروزه بهترین مأمن قابل‌اتکای آن‌ها هستند.

محمدتقی آشوبی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در سپاه قدس گیلان با سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

محمدتقی آشوبی با اشاره به نقش موثر سپاه و بسیج در حفظ، پایداری و ارتقای امنیت کشور گفت: سپاه و بسیج همانند دو بال قدرتمند از بدو تشکیل انقلاب تاکنون به‌ویژه در دوران جنگ تحمیلی، مبارزه با گروهک‌ها و همچنین مبارزه با تروریسم منطقه‌ای، نعمت امنیت پایدار را برای مردم به ارمغان آورده‌اند.  وی با اشاره به تلاش‌های مجدانه سپاه و بسیج در بحران کرونا نیز افزود: مردم به‌ ویژه گیلانیان هیچ‌گاه برادری و برابری بسیجیان سلحشور و سرو قامتان سپاه را در طول دوران کرونا، بسیج ملی غربالگری شهید سلیمانی و واکسیناسیون عمومی علیه کرونا ویروس را از یاد نخواهند برد.

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این نشست ضمن تبریک انتصاب آشوبی به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تلاش برای حفظ و ارتقای نظام سلامت را وجه سپاه و بسیج با مشترک دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانست.

محمد عبدالله‌پور همچنین از آمادگی این نهاد انقلابی و مردمی جهت پیشبرد امور سلامت مردم خبر داد و همه را ملزم به حمایت و پشتیبانی از فعالان در تأمین سلامت مردم دانست.

گفتنی است در این نشست در خصوص طرح‌های عمرانی مشترک سپاه با دانشگاه علوم پزشکی گیلان از جمله احداث بیمارستان جایگزین پورسینا و همچنین ازسرگیری احداث دانشکده پزشکی بحث و تبادل‌نظر شد و طرفین بر ضرورت تقویت مشارکت نظام سلامت با ارکان بسیج و سپاه در آینده پیش رو تاکید کردند.  تداوم تلاش‌ها برای احداث خانه‌های بهداشت و ستادهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌ها در قالب طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه، محور دیگر گفت‌وگوهای سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با فرمانده سپاه قدس گیلان بود./ فارس

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10751

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث