قهرمانی تیم رسانه شیخ زاهد لاهیجان در نخستین دوره مسابقات فوتسال رسانه‌های استان گیلان

تیم شیخ زاهد لاهیجان متشکل از جمعی از اصحاب رسانه به سرپرستی علیرضا پرندوش و مربیگری سید احمد کیایی با حمایت آقای کوکی لاهیجان در نخستین دوره مسابقات فوتسال رسانه‌های استان گیلان با اقتدار مقام قهرمانی را به دست آورد.

اولین دوره مسابقات فوتسال رسانه‌های استان گیلان با عنوان «جام شهدای رسانه گیلان» به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گیلان و سازمان بسیج رسانه استان گیلان با حمایت مالی مجموعه  دهکده گردشگری دکتر خاکی و شرکت نادی برگزار شد.

این مسابقات با حضور شش تیم از شهرستان‌های استان گیلان از صبح روز جمعه (۱۲ آبان) و به میزبانی شهرستان لاهیجان در سالن چهار هزار نفره شهدا برگزار گشت.

تیم شیخ زاهد لاهیجان، خانه مطبوعات رشت(گیلان)، بسیج رسانه لنگرود، تیم رسانه لاهیجان، بسیج رسانه انزلی و شهدای صومعه سرا شش تیم حاضر در این رقابت بودند.

تیم شیخ زاهد لاهیجان متشکل از جمعی از اصحاب رسانه به سرپرستی علیرضا پرندوش و مربیگری سید احمد کیایی با حمایت آقای کوکی لاهیجان در این رویداد ورزشی با اقتدار مقام نخست را به دست آورد.

بهنام فیروزی از خبرگزاری فارس، سلیمان اسدلله نژاد از لاهیجان نیوز، مقداد شایانی از لاهیجان آنلاین، امیررضا علیزاده از دیار میرزا، سید علیرضا میری خبرنگار آزاد، جواد منادی از خمام نیوز، پویا قربانی روابط عمومی باشگاه شمس آذر و سایت فوتوامان، مجید پوراسماعیل و حمیدرضا امیری از لاهیجان نیوز بازیکنان تیم رسانه لاهیجان (شیخ زاهد) را تشکیل می‌دادند.

لازم به ذکر است بهترین بازیکنان این مسابقات به‌عنوان تیم منتخب گیلان برای شرکت در مسابقات کشوری و دوستانه انتخاب خواهند شد.

قهرمانی تیم رسانه شیخ زاهد لاهیجان در نخستین دوره مسابقات فوتسال رسانه‌های استان گیلان - قهرمانی تیم رسانه شیخ زاهد لاهیجان در نخستین دوره مسابقات فوتسال رسانه‌های استان گیلان - تیم رسانه شیخ زاهد لاهیجان

نتایج بازی‌ها به شرح زیر می‌باشد:

در مرحله مقدماتی (گروهی) بر اساس قرعه‌کشی تیم‌ها در دو گروه تقسیم شدند.

نتایج مسابقات گروه اول:

بسیج رسانه لنگرود ۱ – ۱ شیخ زاهد لاهیجان

شیخ زاهد لاهیجان  ۲ – ۰ خانه مطبوعات گیلان

خانه مطبوعات رشت ۰ – ۲ بسیج رسانه لنگرود

از مرحله گروهی تیم شیخ زاهد لاهیجان با توجه به تفاضل گل برابر و تعداد کارت زرد کمتر به‌عنوان تیم اول و تیم بسیج رسانه لنگرود به عنوان تیم دوم به مرحله بالاتر صعود کردند.

نتایج مسابقات گروه دوم:

شهدای صومعه‌سرا ۲ – ۳ بسیج رسانه انزلی

رسانه لاهیجان ۱ – ۱ بسیج رسانه انزلی

شهدای صومعه‌سرا ۰ – ۳ رسانه لاهیجان

از مرحله گروهی تیم رسانه لاهیجان به‌عنوان تیم اول و تیم بسیج رسانه انزلی به‌عنوان تیم دوم به مرحله بالاتر صعود کردند.

در ادامه تیم شیخ زاهد لاهیجان با نتیجه چهار بر صفر مقابل تیم بسیج رسانه انزلی به برتری و فینال رسید.

همچنین بسیج رسانه لنگرود با برتری ۴ بر دو مقابل تیم رسانه لاهیجان به پیروزی دست یافت و راهی فینال شد.

در فینال با توجه به عدم حضور تیم بسیج رسانه لنگرود، تیم شیخ زاهد لاهیجان با نتیجه سه بر صفر به عنوان برنده فینال و قهرمان این دوره از مسابقات معرفی شد.

در دیدار رده بندی نیز تیم بسیج رسانه انزلی با نتیجه دو بر صفر مقابل تیم رسانه لاهیجان به برتری و مقام سومی مسابقات رسید.

لازم به ذکر است که تیم بندرانزلی در این مسابقات با عنوان تیم اخلاق و پویا قربانی به عنوان آقای گلی مسابقات رسید.

اختتامیه این مسابقات عصر امروز جمعه ۱۲ آبان ماه با حضور فرماندار لاهیجان، ریاست اداره ارشاد اسلامی لاهیجان، مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های گیلان و … در مجموعه گردشگری دکتر خاکی لاهیجان برگزار و کاپ قهرمانی و جوایز به تیم‌های برتر اهدا شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13335

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث