فرماندار رودسر؛

لزوم اهتمام ویژه بخشدار جدید رحیم‌آباد در ایجاد هم‌افزایی و رفع محرومیت منطقه 

ایران 1444؛ فرماندار رودسر با بیان اینکه بخش رحیم آباد نیازمند یک بخشدار جوان، متعهد، متخصص و مردمی بود که خوشبختانه بخشدار جدید ویژگی های لازم را دارا است، گفت: انتظار داریم بخشدار جدید با ایجاد هم افزایی در مجموعه بخش و جلب مشارکت مردمی  با کار جهادی برای عمران و آبادانی منطقه تلاش کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ دکتر محمد حیدری فرماندار شهرستان رودسر روز پنجشنبه در مراسم معارفه بخشدار رحیم آباد در محل این بخشداری با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: امنیت پایدار و امنیت عمومی کشور حاصل تلاش‌ها و مجاهدت‌های مجموعه نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی شبانه‌روزی نیروهای مسلح به مردم در راستای صیانت از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و امنیت کشور افزود: امروز فرماندهی انتظامی توانسته به وظایف ذاتی خود که همان استقرار نظم و امنیت در جامعه و مبارزه قاطع با مخلان امنیت است به نحو احسن عمل کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر به اهمیت مقوله امنیت اشاره کرد و گفت: در بحث امنیت به دو مقوله خود امنیتی به معنای رایج آن و یکی هم احساس امنیت می‌توان اشاره کرد که هر دو این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارند خدا را شاکریم با تلاش شبانه‌روزی نیروهای انتظامی برای ایجاد امنیت پایدار در جامعه ما شاهد رشد و توسعه کشور هستیم.

وی امنیت را زیربنای توسعه، پیشرفت و آبادانی جامعه خواند و افزود: اولویت بخش خصوصی برای فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری، شناسایی مناطقی دارای امنیت محیطی بالا است و امروز کشور ما نیز به واسطه تلاش های شبانه روزی نیروهای امنیتی و انتظامی ما شاهد امنیت ملی بالایی هستیم.

حیدری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بخش محروم رحیم آباد تصریح کرد: بنا به دستور استاندار گیلان برای تشکیل قرارگاه محرومیت‌زدایی در این بخش وظیفه داریم  در سایه همکاری و هم افزایی برای پیشرفت و آبادانی منطقه به مردم خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه بخش رحیم آباد نیازمند یک بخشدار جوان، متعهد، متخصص و مردمی بود که خوشبختانه بخشدار جدید ویژگی‌های لازم را دارا است،افزود: انتظار داریم کارها بر اساس بسیج همه ظرفیت‌ها، جلب مشارکت مردمی و کار جهادی برای عمران و آبادانی منطقه انجام شود.

گفتنی است که در این جلسه سادات دیلمی به عنوان سرپرست جدید بخشداری رحیم آباد معارفه شد.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13098

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث