مازیار رضوی سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان شد

به گزارش ایران 1444؛ با حکم دکتر عباسعلی نوبخت معاون وزیر و رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، سید مازیار رضوی به عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان منصوب شد.

با حکم دکتر عباسعلی نوبخت معاون وزیر و رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، سید مازیار رضوی به عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان منصوب شد و از زحمات سرخوش کرم زاده تقدیر شد.

این در حالی است که خود کرم زاده از دی ماه سال گذشته به عنوان سرپرست و از فروردین امسال به عنوان مدیرکل منصوب شد و عمر مدیریتی کوتاه وی شائبات زیادی را برانگیخته است.

گفتنی است سید مازیار رضوی، کارشناس کشاورزی و منابع طبیعی در سوابق خود معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و ریاست اداره منابع طبیعی تالش را تجربه کرده است. وی اصالت تالشی دارد و متولد شهرستان ماسال می باشد.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12687

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: