مدیر جدید خبرگزاری مهر در گیلان معرفی شد

حجت الاسلام محمدعلی نجفی گیلانی عصر پنجشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیر خبرگزاری مهر در گیلان اظهار کرد: مجموعه تبلیغات اسلامی مجری منویات مقام معظم رهبری در سرفصل‌های مختلف است. وی با اشاره به اینکه نگاه سیاسی و جناحی در سازمان تبلیغات اسلامی معنا ندارد، افزود: خط فکری و اندیشه سازمان تبلیغات اسلامی برگرفته از مقام معظم رهبری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه فعالیت این سازمان فراجناحی است، گفت: نگاه و راهبرد ما به عرصه فرهنگ و هنر تخصصی است. وی با بیان اینکه نگاه تخصصی به عرصه رسانه بسیار ضرورت دارد، گفت: فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای در قالب‌های تخصصی و ادامه دار دنبال می‌شود. وی با اشاره به مردمی سازی فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی افزود: توانمندسازی و ارتقای مجموعه‌های فرهنگی مردم نهاد در اولویت سازمان تبلیغات اسلامی قرار دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به محدودیت‌های امکانی و زیرساختی بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در کنار محدودیت‌های زیرساخت و امکانی یکی از ثروتمندترین سازمان‌ها از لحاظ برخورداری از مجموعه‌های مردمی است. وی گیلانی با اشاره به ظرفیت‌های رسانه‌ای خبرگزاری مهر بیان کرد: این خبرگزاری در حوزه مطالبه گری و امیدآفرینی اقدامات خوبی انجام داده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10659

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: