در ۳ مسجد و به صورت چهره به چهره:

مشکلات قضایی مردم شهرستان رشت رسیدگی شد

سومانیوز؛ رئیس کل دادگستری گیلان با حضور جمعی از اعضای شورای قضایی استان در ۳ مسجد شهرستان رشت برای تسریع در روند رسیدگی به مطالبات مردم این شهرستان به صورت حضوری اقدام کرد.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی گفت: جمعی از اعضای شورای قضایی استان در ۳ مسجد حضرت رقیه محله باهنر، مسجد پیامبر اعظم خیابان رودباری و مسجد صاحب الزمان منطقه سیاه اسطلخ رشت، برای پاسخگویی به مشکلات قضایی مردم این شهرستان در قالب میز خدمت حاضر شدند.

وی هدف از این اقدام را تسهیل در دسترسی عموم مردم به مسئولان و قضات دادگستری گیلان و ترویج سنت حسنه عفو با استفاده از تریبون مساجد عنوان کرد و افزود: دسترسی آسان مردم به مسئولان، برگرفته از منویات مقام معظم رهبری و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران امیدواری را در جامعه تقویت می‌کند.

رئیس شورای قضایی گیلان با بیان اینکه برخی از مراجعه کنندگان در این میز خدمت نگران روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی خود بودند که با ارائه راهکار‌های سازنده و قانونی، مشکلات آن‌ها برطرف شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی افزود: همچنین برخی از افراد برای طرح مسایلی درخصوص حفظ حقوق بیت المال و منافع عموم مردم مراجعه کرده بودند که دستورات و راهنمایی‌های لازم ارائه شد./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11514

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: