معرفی برترین‌های خلاق در بوم‌گردی

به گزارش ایران 1444؛ دبیر سمینار ملی آموزشی و تجربی خانه‌های بوم‌گردی ایران با اعلام این خبر گفت: برترین‌های خلاق در خانه‌های بوم‌گردی معرفی می‌شوند.

جامعه انجمن‌های حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی ایران با همکاری شرکت توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس سمینار ملی آموزشی و تجربی خانه‌های بومگردی را با محوریت سفیر بوم‌گردی‌ها و معرفی برترین‌های خلاق در خانه‌های بوم‌گردی ایران برگزار می‌کنند.

سعید مجردی افزود:  بوم‌گردی پیشگام گردشگری سبز و انتقال تجربیات موفق این عرصه رویکردی است که در این سمینار دنبال می‌کنیم تا شرایط مطلوب‌تری برای فعالان این عرصه رقم بخورد. وی افزود: این سمینار روزهای ۱۱ و ۱۲ شهریور در سالن‌ همایش‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار می‌شود.

مجردی با اشاره دغدغه‌های شرکت توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس برای رونق و پویایی گردشگری ایران، گفت: متاسفانه بسیاری از شرکت‌های صاحب‌نام گردشگری توجهی به ارتقای کیفیت خدمات گردشگری ندارند و تنها به کسب درآمد فکر می‌کنند. وی اظهار داشت: ما در چنین سمینارهایی به دنبال نفع اقتصادی نیستیم و با هزینه‌هایی که می‌کنیم قصد داریم گردشگری کشور را به علمی و استاندارد شدن سوق دهیم. وی از همراهی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی برای تحقق ایده‌های نوین و خلاقانه این شرکت قدردانی کرد.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12689

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: