نامگذاری معبری به نام”شهید رئیسی”در کمیسیون نامگذاری شورا

سومانیوز؛ سخنگوی شورای شهر تهران از مشخص شدن نامگذاری معبری به نام شهید آیت‌الله رئیسی در جلسه عصر امروز کمیسیون نامگذاری شورای شهر خبر داد.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، علیرضا نادعلی؛ سخنگوی شورای شهر تهران امروز در حاشیه دویست و نهمین جلسه شورای شهر تهران در ارتباط با پرسشی مبنی بر اینکه کدامیک از معابر پایتخت به نام شهید آیت‌الله رئیسی نامگذاری خواهد شد،گفت: در ارتباط با این مسئله ۶ الی ۷ معبر از جمله خیابان، میدان و … در دست بررسی است.

وی افزود: بنا بر برنامه‌ریزی انجام شده، امروز عصر در کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران معبر مورد نظر برای نامگذاری به نام شهید‌ آیت‌الله رئیسی مشخص خواهد شد و در ادامه مصوبه کمیسیون نامگذاری در صحن شورای شهر تهران مطرح و به تصویب خواهد رسید.

نادعلی در پاسخ به این سؤال که آیا شورای شهر تهران بنا ندارد معابر دیگری به نام سایر شهدای حادثه سقوط بالگرد نامگذاری کند یا خیر تصریح کرد: قطعا این مسئله در دستور کاری ما قرار خواهد گرفت.

سخنگوی شورای شهر تهران همچنین در پاسخ به پرسش دیگری در رابطه با حضور یا عدم حضور علیرضا زاکانی به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری در انتخابات گفت: در این ارتباط هنوز صحبتی نشده البته این مسئله یک موضوع بسیار شخصی است اما همانطور که گفته شد در رابطه با این موضوع، شهردار تهران صحبتی با اعضای شورا نکرده است.

وی در خصوص تعیین تکلیف شهرداری تهران در صورت حضور زاکانی به عنوان یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری تصریح کرد: باید براساس قانون عمل کرد و ظاهرا شهردار می‌تواند مدتی را به صورت مرخصی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری حاضر شود./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11312

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: