سرپرست فرمانداری رودسر؛

نباید اجازه دهیم پسماند رودسر به یک بحران تبدیل شود.

ایران 1444؛ سرپرست فرمانداری رودسر پسماند را از اساسی‌ترین مشکلات شهرستان خواند و گفت: برای حل معضل پسماند به لحاظ مکان یابی، تجهیزات و امکانات و سیستم جمع آوری همچنین فرهنگ سازی در بین شهروندان بایستی هر چه زودتر ورود کنیم و اجازه ندهیم این موضوع به یک بحران در شهرستان تبدیل شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ دکتر محمد حیدری سرپست فرمانداری شهرستان رودسر روز سه شنبه در آئین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرداری رودسر با تبریک به اعضای شورای اسلامی و شهروندان رودسری به دلیل داشتن شهرداری فهیم، دانا، فنی، با انگیزه و شجاع در مدیریت شهری اظهار کرد: شجاعت یکی از شاخصه های مهم در مدیریت شهری برای تصمیم گیری ها است خوشبختانه شهردار رودسر این شجاعت و جسارت برای یک تحول اساسی و بنیادین در این شهر را دارد.

وی پسماند را یکی از اساسی ترین مشکلات شهر رودسر خواند و افزود:برای حل معضل پسماند به لحاظ مکان یابی، تجهیزات و امکانات و سیستم جمع آوری همچنین فرهنگ سازی در بین شهروندان بایستی هر چه زودتر ورود کنیم و اجازه ندهیم که این موضوع به یک بحران در شهرستان تبدیل شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با اشاره به به بحث ترافیک شهر رودسر تصریح کرد: طراحی یک جاده جایگزین در رودسر می تواند نقش تاثیرگذاری در مدیریت ترافیک روزانه شهر داشته باشد بنابراین جاده منتهی به کارخانه آرد را بایستی در فرصت مقتضی حل کنیم.

وی با اشاره به شعاع گسترده تاریخی و میراثی رودسر افزود: بزرگ ترین خدمت به شهر رودسر،  آزاد سازی این شهر از مبحث میراث فرهنگی و گردشگری است اگر قرار است این شعاع ادامه یابد باید دنبال شهر جدید باشیم که حل این مسئله از طریق ظرفیت‌های قانونی امکان پذیر است.

حیدری از احداث جاده ساحلی به عنوان یک طرح پدافند غیرعامل یاد کرد و گفت: اصول امنیتی و پدافند غیرعامل حکم می کند که شهرهای ساحلی به ویژه شهرستان رودسر با ۴۷ کیلومتر ساحل که به استان دیگر متصل است یک جاده پدافند غیرعامل اجرا شود امیدواریم رینگ جاده ساحلی در ظرف مدت قابل قبولی اجرا و آماده شود که شهرداران کلاچای، واجارگاه و چابکسر نیز برای تکمیل این رینگ اعلام آمادگی کرده اند.

گفتنی است که در ششمین روز از هفته دولت کلنگ زنی و افتتاح پروژه های شهرداری رودسر،پروژه های عمرانی شهرداری چابکسر، چمن مصنوعی طرح سردار سلیمانی مدرسه شهید ملکوتیان چابکسر، پل روستای هلوکله و پروژه بهزیستی در قالب تولید گل و گیاه در روستای چایخانسر با حضور سرپرست فرمانداری رودسر و جمعی از مسئولان شهرستان و بخش چابکسر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12653

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: