نشست مجمع نمایندگان استان گیلان با رییس کل دادگستری استان گیلان

نشست مجمع نمایندگان استان گیلان با رییس کل دادگستری استان گیلان صبح امروز برگزار شد.

 نشست مجمع نمایندگان استان گیلان با حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان صبح امروز برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به کلام امام خمینی (ره) که فرمود:« مجلس در راس امور است» تصریح کرد: فرآیند تغییر و اصلاح قانون باید در مجلس مرتفع شود.

وی برگزاری جلسات تعاملی و هم اندیشی با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را ضروری عنوان کرد و افزود: باید در چنین نشست هایی از ظرفیت نمایندگان برای حل مشکلات و دغدغه های مردم بهره برد.

رئیس شورای قضایی استان حجم ورودی پرونده به دستگاه قضایی در استان گیلان را بسیار زیاد دانست و گفت: علی رغم سنگینی کار و کمبود نیرو، کارکنان دستگاه قضایی با کمترین امکانات در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند.

وی  با بیان اینکه بستر و حریم رودخانه ها جزء انفال است خاطر نشان کرد: ضمن اینکه احتیاجات مردم در حوزه ساختمانی و معادن از حقوق عامه است و باید برطرف شود، نباید هیچ گونه تعرضی نیز در راستای تخریب انفال صورت گیرد.

این مقام ارشد قضایی مباحث مطرح شده در این نشست را حول محور حقوق عامه عنوان کرد و اظهار داشت: در خصوص موضوعاتی چون نظارت بر قانون گذاری و همچنین سایر مسائل کلان استان بحث و تبادل نظر شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=12546

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: